آبرسانی ۱۵۷ روستای استان مرکزی با روش سیار

آبرسانی ۱۵۷ روستای استان مرکزی با روش سیار
فروردین 25, 1401
59 بازدید

آبرسانی ۱۵۷ روستای استان مرکزی با روش سیار اراک–پایگاه خبری چشم براه: قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: آبرسانی به ۱۵۷روستایی استان مرکزی؛ سال گذشته از طریق تانکر سیار انجام شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی؛ مهدی حسینی […]

آبرسانی ۱۵۷ روستای استان مرکزی با روش سیار

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: آبرسانی به ۱۵۷روستایی استان مرکزی؛ سال گذشته از طریق تانکر سیار انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی؛ مهدی حسینی پور اظهار کرد: در سال گذشته براي تامين آب مورد نياز ۱۵۷ روستاي در استان مركزي،  ۴ هزار و ۵۲۳ سرويس تانكر آبرسان ، اعزام شده است.

وی افزود:  به دليل كمبود بارش ها و كاهش آبدهي منابع توليد آب و يا عدم كيفيت مناسب منابع آبي در برخي از روستاهاي استان مركزي ، شركت آب و فاضلاب  به منظور خدمات رساني مطلوب تر به مشتركين اقدام به آبرساني سيار در اين مناطق نموده است.

وي خاطرنشان کرد: سوختن پمپ ، اختلال در عملكرد تابلو برق ، سرقت تجهيزات آبرساني  و….. از ديگر عواملي است  كه منجر به  قطع آب در روستا ها مي شود كه در اين موارد نيز شركت آب و فاضلاب استان مركزي نياز آبی مردم را تا رفع مشكل ، تامين مي نمايد.

حسینی پور تصریح کرد : به برخی از روستاها فقط یک سرویس تانکر سیار اعزام شده است  و به تعداد ۷۲ روستا ، ۵ و زیر ۵ سرویس ارسال شده است و ۲۸ روستا هم بالای ۴۰ سرویس آبرسانی داشته اند.
قائم مقام مدير عامل شركت آب و فاضلاب استان مركزي عنوان كرد :  شهرستان اراك با ۳۹ روستا ، شهرستان شازند با ۳۷ روستا ، شهرستان خمين با ۱۷ روستا و شهرستانهاي تفرش و فراهان هر كدام با ۱۵ روستا بيشترين ابرساني سيار را به خود اختصاص داده اند و همچنين روزهاي پاياني مرداد ماه سال گذشته بيشترين تعداد سرويس آبرساني به روستاها را با تعداد ۲۷۳ سرويس در ۶۸ روستا بوده است.