آبرسانی ۱۵۷ روستای استان مرکزی با روش سیار

فروردین 25, 1401
125 بازدید

آبرسانی ۱۵۷ روستای استان مرکزی با روش سیار اراک–پایگاه خبری چشم براه: قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: آبرسانی به ۱۵۷روستایی استان مرکزی؛ سال گذشته از طریق تانکر سیار انجام شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی؛ مهدی حسینی […]

آبرسانی ۱۵۷ روستای استان مرکزی با روش سیار

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: آبرسانی به ۱۵۷روستایی استان مرکزی؛ سال گذشته از طریق تانکر سیار انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی؛ مهدی حسینی پور اظهار کرد: در سال گذشته براي تامين آب مورد نياز ۱۵۷ روستاي در استان مركزي،  ۴ هزار و ۵۲۳ سرويس تانكر آبرسان ، اعزام شده است.

وی افزود:  به دليل كمبود بارش ها و كاهش آبدهي منابع توليد آب و يا عدم كيفيت مناسب منابع آبي در برخي از روستاهاي استان مركزي ، شركت آب و فاضلاب  به منظور خدمات رساني مطلوب تر به مشتركين اقدام به آبرساني سيار در اين مناطق نموده است.

وي خاطرنشان کرد: سوختن پمپ ، اختلال در عملكرد تابلو برق ، سرقت تجهيزات آبرساني  و….. از ديگر عواملي است  كه منجر به  قطع آب در روستا ها مي شود كه در اين موارد نيز شركت آب و فاضلاب استان مركزي نياز آبی مردم را تا رفع مشكل ، تامين مي نمايد.

حسینی پور تصریح کرد : به برخی از روستاها فقط یک سرویس تانکر سیار اعزام شده است  و به تعداد ۷۲ روستا ، ۵ و زیر ۵ سرویس ارسال شده است و ۲۸ روستا هم بالای ۴۰ سرویس آبرسانی داشته اند.
قائم مقام مدير عامل شركت آب و فاضلاب استان مركزي عنوان كرد :  شهرستان اراك با ۳۹ روستا ، شهرستان شازند با ۳۷ روستا ، شهرستان خمين با ۱۷ روستا و شهرستانهاي تفرش و فراهان هر كدام با ۱۵ روستا بيشترين ابرساني سيار را به خود اختصاص داده اند و همچنين روزهاي پاياني مرداد ماه سال گذشته بيشترين تعداد سرويس آبرساني به روستاها را با تعداد ۲۷۳ سرويس در ۶۸ روستا بوده است.