آزاد سازی خرمشهر به دست توانای رزمندگان رقم خورد/ آزادی خرمشهر فراتر از یک پیروزی

خرداد 2, 1401
122 بازدید

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی: آزاد سازی خرمشهر به دست توانای رزمندگان رقم خورد/ آزادی خرمشهر فراتر از یک پیروزی     اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: حماسه سوم خرداد، به دست توانای رزمندگان رقم خورد و به برکت حماسه سوم خرداد ایران اسلامی مسیر پیشرفت و حرکت به سمت […]

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

آزاد سازی خرمشهر به دست توانای رزمندگان رقم خورد/ آزادی خرمشهر فراتر از یک پیروزی

 

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: حماسه سوم خرداد، به دست توانای رزمندگان رقم خورد و به برکت حماسه سوم خرداد ایران اسلامی مسیر پیشرفت و حرکت به سمت قله های بلند رابااقتدا حرکت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در آستانه سوم خرداد سالروز آزادی سازی خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد:
سالروز آزادسازی خرمشهر که به زیبایی روز مقاومت و ایثار نامگذاری شده یادآور رشادت های ملت قهرمان ایران و رزمندگان اسلام است و حماسه سوم خرداد سرآغاز سربلندی ملت ایران در عرصه های مختلف است.

وی افزود: فتح خرمشهر منشا عزت ایران اسلامی و درخشش ملت ایران در عرصه های مختلف است و آزادی خرمشهر نماد مامیتوانیم است و این حماسه بزرگ برای امروز و فردای نسل جوان باید همواره زنده بماند.

کریمی بیان کرد: عملیات غرورآفرین بیت المقدس که موجب آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد شد به عنوان نقطه عطف تاریخ دفاع مقدس و از حماسه های ماندگار و سرنوشت ساز است و برای همیشه در تاریخ پرتو افشانی می کند و یوم الله سوم خرداد تجلی قدرت لایزال الهی است.

وی با بیان اینکه آزادی خرمشهر فراتر از یک پیروزی در عرصه نبرد با دشمنان اشغالگر بود بلکه یک معجزه الهی بود،گفت: حماسه سوم خرداد به دست توانای رزمندگان اسلام رقم خورد و سرآغاز درخشش ملت ایران و جوانان ایرانی در عرصه های خودکفایی و خودباوری است و به برکت حماسه سوم خرداد ایران اسلامی مسیر پیشرفت و حرکت به سمت قله های بلند را با اقتدار حرکت می کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به تلاش های دشمنان در جنگ ترکیبی و شناختی گفت: امروز اردوگاه دشمنان انقلاب اسلامی به سرکردگی رژیم تروریستی ایالات متحده آمریکا و حامیان کودک کش صهیونیستی آنها در پی تصرف خرمشهرهای ذهنی، فکری و نرم افزاری ملت ایران و خصوصا جوانان هستند که در چنین فضایی تحقق جهاد تبیین موثرترین راهکار در برابر توطئه های دشمنان در جنگ شناختی و ترکیبی است.

وی بیان کرد: در پرتو جریان آزادسازی خرمشهر می توان آزادی خرمشهرهای جدید و سرنوشت ساز دیگری رقم زد و الگوگیری از درس های حماسه سوم خرداد قطعا می تواند ملت ایران را در آزادی خرمشهرهای پیش رو یاری و نصرت دهد.

کریمی خاطر نشان کرد: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان والامقام انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف و خصوصا شهدای عملیات بیت المقدس این اطمینان را می دهیم به فضل الهی و با تاسی از گفتمان امامین انقلاب اسلامی و آموزه های هشت سال دفاع مقدس، نیروهای مسلح با برافراشته نگه داشتن پرچم اقتدار، عزت، مقاومت، پایداری و ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان در میدان های مختلف اجازه عرض اندام و توطئه انگیزی علیه ارزش های انقلاب اسلامی و منافع ملی را نخواهند داد و هرگونه خطای محاسباتی دشمنان در هر نقطه ای از عالم علیه منافع ملت ایران را قاطعانه پاسخ درخور خواهند داد.