آغاز بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی ۵ شهرستان استان مرکزی/ از سفرهای غیر ضروری پرهیز شود

دی 30, 1400
398 بازدید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی: آغاز بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی ۵ شهرستان استان مرکزی/ از سفرهای غیر ضروری پرهیز شود اراک– مدیرکل راهداری و حمل ونقل جادهای استان مرکزی گفت: بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی شهرستان های اراک، شازند، آشتیان، تفرش و فراهان آغازشده است. به […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی:

آغاز بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی ۵ شهرستان استان مرکزی/ از سفرهای غیر ضروری پرهیز شود

اراک– مدیرکل راهداری و حمل ونقل جادهای استان مرکزی گفت: بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی شهرستان های اراک، شازند، آشتیان، تفرش و فراهان آغازشده است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، مهرداد جهانی اظهار کرد: با توجه به نفوذ سامانه جدید بارشی به استان و شروع بارش شدید برف و کولاک در محورهای مواصلاتی شهرستان شازند بویژه محورهای توره-بروجرد و شازند-ازنا، به هموطنان محترم بخصوص هم استانی های عزیز توصیه می‌شود بعلت کاهش شعاع دید و لغزندگی محور، تا برقراری شرایط عادی در طول مسیر از هرگونه تردد غیر ضروری از این دو محور پرهیز کنند.

وی افزود: همچنین بعلت شدت کولاک، تأکید می‌شود برای عبور از محور اراک-بروجرد و شازند-ازنا حتماً از زنجیر چرخ استفاده نموده و تجهیزات ایمنی لازم به همراه داشته باشید.

به گفته مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مرکزی، بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی شهرستانهای اراک، شازند، آشتیان، تفرش و فراهان شروع شده است.

جهانی خاطر نشان کرد: برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها با شماره تلفن شبانه روزی ۱۴۱ سازمان راهداری و حمل و نقل تماس حاصل نمایید.