آغاز تدوین نقشه جامع علم و فناوری و نوآوری استان مرکزی

دی 22, 1400
442 بازدید

استاندار مرکزی در آیین گشایش نمایشگاه تخصصی صنعت خبر داد؛ آغاز تدوین نقشه جامع علم و فناوری و نوآوری استان مرکزی   اراک– استاندار مرکزی گفت: تدوین نقشه جامع علم و فناوری و نوآوری استان مرکزی در دولت سیزدهم آغاز شد؛ و حضور همه دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان به عنوان ارکان اقتصاد […]

استاندار مرکزی در آیین گشایش نمایشگاه تخصصی صنعت خبر داد؛

آغاز تدوین نقشه جامع علم و فناوری و نوآوری استان مرکزی

 

اراک– استاندار مرکزی گفت: تدوین نقشه جامع علم و فناوری و نوآوری استان مرکزی در دولت سیزدهم آغاز شد؛ و حضور همه دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان به عنوان ارکان اقتصاد مقاومتی الزامی است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ فرزاد مخلص الائمه در ٱیین گشایش چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت صنایع کوچک و بزرگ و دانش‌بنیان با حضور سفیر کشور بولیوی در محل نمایشگاه های بین المللی غرب کشور، برگزار شد در جمع خبرنگاران؛ اظهار کرد: دولت به صنایع کوچک و متوسط به عنوان بنیه دفاعی اقتصادی کشور نگاه دارد و امید است این بنیه دفاعی اقتصادی با تقویت بتواند کشور را از تحریم ها نجات دهد.

استاندار مرکزی گفت: اقتصاد استان مرکزی متمرکز به اراک نیست و شهرستان ساوه با شهرک صنعتی بزرگ کاوه که شمار بسیاری از واحدهای تولیدی صاحب نام کشور و استان در آن مستقر هستند؛ در توسعه استان مرکزی در حوزه های مختلف نقش مهم بر عهده دارد.

مخلص الائمه خاطرنشان کرد:این استان در کنار صنعت از قطب های مهم کشاورزی کشور نیز محسوب می‌شود و با توجه به اینکه استان مرکزی در شاهراه تبادلات اقتصادی کشور قرار دارد؛ تعامل این دو بخش می‌تواند گام بلند جهت توسعه همه جانبه استان مرکزی بردارد.

گفتنی است چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت صنایع کوچک و بزرگ و دانش بنیان استان مرکزی تا بیست و چهارم ماه جاری از ساعت ۱۶ تا ۲۱ آماده پذیرایی علاقمندان و بازدیدکنندگان است.