آقای وزیر خیلی به آمارها دلخوش نباشید / وضعیت بیکاری در جامعه افتضاح است

آقای وزیر خیلی به آمارها دلخوش نباشید / وضعیت بیکاری در جامعه افتضاح است
اردیبهشت 22, 1402
120 بازدید

آصفری خطاب به وزیر کار: آقای وزیر خیلی به آمارها دلخوش نباشید / وضعیت بیکاری در جامعه افتضاح است اراک –پایگاه خبری چشم براه: نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان درمجلس شورای اسلامی گفت: آقای وزیر خیلی به آمارهای ارایه شده دلخوش نباشید. بانگاه عمیق تر می‌بینید که وضعیت بیکاری افتضاح است. به گزارش خبرنگار […]

آصفری خطاب به وزیر کار:

آقای وزیر خیلی به آمارها دلخوش نباشید / وضعیت بیکاری در جامعه افتضاح است

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان درمجلس شورای اسلامی گفت: آقای وزیر خیلی به آمارهای ارایه شده دلخوش نباشید. بانگاه عمیق تر می‌بینید که وضعیت بیکاری افتضاح است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه؛ محمد حسن آصفری؛ در حاشیه مراسم کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مرکزی که با حضور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد اظهار کرد: آمارهای ارائه شده در خصوص اشتغال و تولید شغل با وضعیت موجود تفاوت دارد و باید گفت وضعیت بیکاری در کشور وخیم است و نباید به این آمار دل خوش کرد.
وی خطاب به وزیر کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: اجازه ندهید شما را گرفتار آمار بازی کنند، آمار ها باید واقعی باشد. در اراک مشکل بیکاری و نبود شغل وجود دارد و اجازه ندهید شما را مانند سنوات قبل پشت کارتابل های آماری نگه دارند.
آصفری بیان کرد: اراک و خنداب و کمیجان مشکل جدی در حوزه اشتغال دارند و نیازمند توجه جدی هستند. اگر بانک ها تسهیلات در اختیار کارخانجات قرار دهند علاوه بر رشد تولید، به افزایش اشتغال کمک می کنند.