آلومینیوم اراک با شکست دادن خلیج فارس ماهشهر؛ راهی مرحله نهایی شد

فروردین 29, 1401
262 بازدید

در چارچوب رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های ایران؛ آلومینیوم اراک با شکست دادن خلیج فارس ماهشهر؛ راهی مرحله نهایی شد اراک– پایگاه های خبری چشم براه: سی و پنجمین دوره جام حذفی باشگاه‌های ایران در مرحله نیمه نهایی دو تیم آلومینیوم اراک و خلیج فارس ماهشهر در اراک به مصاف یکدیگر رفتند که تیم آلومینیوم یک […]

در چارچوب رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های ایران؛

آلومینیوم اراک با شکست دادن خلیج فارس ماهشهر؛ راهی مرحله نهایی شد

اراک– پایگاه های خبری چشم براه:
سی و پنجمین دوره جام حذفی باشگاه‌های ایران در مرحله نیمه نهایی دو تیم آلومینیوم اراک و خلیج فارس ماهشهر در اراک به مصاف یکدیگر رفتند که تیم آلومینیوم یک بر صفر حریف خود شکست داد و به قهرمان نزدیک شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ با صعود چهار تیم؛ چهره‌های تیم‌های که باید در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های ایران به میدان بروند مشخص شد. مس کرمان؛ خلیج فارس ماهشهر؛ آلومینیوم اراک و نساجی ماهشهر؛ تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی هستند.
تیم آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم جام حذفی موفق شد پرسپولیس تهران را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد و راهی مرحله نیمه نهایی شود.
در مرحله نیمه نهایی آلومینیوم اراک میزبان خلیج فارس ماهشهر بود هر دو تیم شامگاه امروز در ورزشگاه امام خمینی(ره) به مصاف یکدیگر رفتند. از ابتدا هر دو تیم برای کسب راهیابی به مرحله بعدی تلاش کردند. نیمه اول آلومینیوم اراک کاملا بر بازی مسلط بود و ابتکار عمل را در اختیار داشت. بازیکنان آلومینیوم چندین بار دروازه خلیج فارس ماهشهر را به توپ بستند. اما تیر دروازه به کمک خلیج فارس آمد و دست تیم آلومینیوم خالی ماند و نیمه اول بدون رد و بدل شدن گل وگشوده شدن دروازه ها پایان یافت.

نیمه دوم قهرمانی آلومینیوم اراک رقم خورد

براساس این گزارش؛در نیمه دوم بازی هر دو تیم وارد کارزار شدند. همچنان بازی با شدت دنبال شد تا در دقیقه ۶۸ بازیکن شماره ۲۱ آلومینیوم تا نزدیکی دروازه توپ را همراهی کرد؛ به قصد زدن ضربه و وارد کردن توپ به دروازه حریف پیش رفت. اما بازیکن خلیج فارس ماهشهر به قصد مانع‌شدن از ورود توپ به دروازه و ایجاد انحراف در حرکت بازیکن آلومینیوم دوش به دوش اوحرکت کرد اماغفلتن توپ به پای این بازیکن برخوردار کرد. وبا ضربه بازیکن برتر توپ وارد دروازه خلیج فارس ماهشهر شد.و پیروزی برای آلومینیوم رقم خورد. و آلومینیوم مزد زحمات و تلاش خود را گرفت. بازی تا یاپانخ با نتیجه یک بر صفر ادامه داشت و در نهایت پس از بیش از ۹۰ دقیقه تلاش تیم آلومینیوم اراک به مرحله نهایی راه یافت و افتخار دیگری برای ورزش فوتبال و ورزش استان مرکزی رقم خورد.
گفتنی است؛ درمیان دونیمه از خانواده سردار شهید مجیدی از شهدای مدافع حرم استان مرکزی و یکی از جانبازان تجلیل شد.
پس از دوسال در این بازی در ورزشگاه به روی علاقمندان و هواداران فوتبال گشوده شد. ومسابقات در میان اشتیاق تماشاگران برگزار شد. ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک محل برگزاری مسابقات شاهد شوروشوق غیرقابل وصف علاقمندان بود.
دراین جا لازم است ازمسولین استان مرکزی واراک که شرایط حضور تماشاگران را دراین باری مهیا کردند بویژ استاندار ورزش دوست؛ مسولین انتظامی استان و مدیرکل توانمند ورزش و جوانان استان ودیگر عزیزان قدردانی و تشکر کرد.

گزارش تصویری: