آلومینیوم اراک لیاقتش را به رخ صنعت نفت آبادان کشید

اردیبهشت 24, 1401
187 بازدید

هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران؛ آلومینیوم اراک لیاقتش را به رخ صنعت نفت آبادان کشید   اراک– پایگاه خبری چشم براه: یدالله رحمتعلی خارج از محدوده علیرضا منصوریان سرمربی تیم صنعت نفت آبادان روز گذشته در مصاحبه پیش از بازی در نشست خبری گفته بود، در بازی فردا(امروز) هر تیم لیاقتش را […]

هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران؛

آلومینیوم اراک لیاقتش را به رخ صنعت نفت آبادان کشید

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه: یدالله رحمتعلی

خارج از محدوده

علیرضا منصوریان سرمربی تیم صنعت نفت آبادان روز گذشته در مصاحبه پیش از بازی در نشست خبری گفته بود، در بازی فردا(امروز) هر تیم لیاقتش را داشته باشد پیروز میدان می شود. بنا بر گفته سرمربی صنعت نفت آبادان، آلومینیوم نه تنها لیاقتش را به رخ منصوریان کشید، بلکه شجاعت و برتری اش را به فوتبال کشور ثابت کرد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس در دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و صنعت نفت آبادان بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود اراکی ها رقم خورد.

نیمه اول تساوی یک بر یک

هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس شامگاه شنبه با ۸ دیدار همزمان در نقاط مختلف کشور پیگیری شد که در این هفته تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به سرمربی گری علیرضا منصوریان مربی پیشین آلومینیوم اراک، میهمان تیم پیشین خود یعنی آلومینیوم بود تا در مستطیل سبز، پیروز میدان این هفته در اراک مشخص شود

بر اساس این گزارش این دیدار ساعت ۱۹ و ۳۰در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) اراک آغاز شد که در همان لحظات نخست بازی (در دقیقه ۲) اولین گل بازی توسط میلاد فخرالدینی با ضربه مستقیم از گوشه راست (کرنر) بر اثر اشتباه دروازه‌بان صنعت نفت آبادان (گروسی) وارد دروازه شد و اولین گل بازی برای آلومینیوم به ثمر رسید؛ تا بازی با نتیجه یک بر صفر به سود آلومینیوم رقم بخورد.

گل تساوی

بازی همچنان با شدت بیشتر ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۲۰ و ۴۰ دقیقه گل تساوی توسط رضای جبیره وارد دروازه آلومینیوم شد و نیمه اول بازی با تساوی یک بر یک به پایان یافت.

نیمه دوم، شادی در خیمه اراکی هاشکل گرفت

براساس این گزارش، نیمه دوم همچون نیمه اول از سوی هر دو تیم بازی زیبا، دیدنی و جذاب بدون هیچگونه حاشیه ادامه پیدا کرد تا اینکه دومین گل بازی در دقیقه ۵۴ توسط محمود قائد رحمتی به شکل زیبای وارد دروازه صنعت نفت آبادان شد و شادی بر تیم آلومینیوم و هوادارانش سایه انداخت. بازی با زیبایی ادامه پیدا کرد و در زمان باقی مانده هیچ یک نتوانستند گلی برای تیم خود به ثمر برسانند و در نهایت هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال در دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و صنعت نفت آبادان با نتیجه ۲ بر یک به سود آلومینیوم پایان و۳ امتیاز برای تیم میزبان ثبت شده و با این پیروزی آلومینیوم ۳۴ امتیازی شد.

گفتنی است هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران جام خلیج فارس، تیم آلومینیوم اراک میهمان استقلال تهران است که هر دو تیم ساعت ۲۰ و ۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.