آلومینیوم اراک و پیکان تهران امتیاز را تقسیم کردند

خرداد 4, 1401
125 بازدید

در هفته بیست و نهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، آلومینیوم اراک و پیکان تهران امتیاز را تقسیم کردند   اراک– پایگاه خبری چشم براه: هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس باتقابل دو تیم آلومینیوم اراک و پیکان تهران پیگیری شد، که در نهایت نتیجه این دیدار با تساوی یک […]

در هفته بیست و نهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور،

آلومینیوم اراک و پیکان تهران امتیاز را تقسیم کردند

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس باتقابل دو تیم آلومینیوم اراک و پیکان تهران پیگیری شد، که در نهایت نتیجه این دیدار با تساوی یک بر یک پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور همزمان در نقاط مختلف کشور پیگیری شد که در این هفته آلومینیوم اراک میزبان پیکان تهران بود و بازی این دوتیم شامگاه امروز در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک برگزار شد.

نیمه اول تساوی بدون گل

هر دو تیم از لحظات ابتدایی بازی، کار را خوب آغاز کردند و چند حمله جانانه و خطرناک بر روی دروازه یکدیگر اعمال کردند و لحظات حساس و دیدنی را خلق کردند که سنگربانان هر دو تیم به خوبی در مهار توپ ها موفق بودند، با اینکه توپ از زاویه های مختلف به بیرون دروازه رفت، ودر نیمه اول گرچه بازی با تساوی بدون گل به پایان یافت اما هر دو تیم بازی بسیار جذاب و دیدنی را به نمایش گذاشتند و تماشاگران از این بازی لذت بردند.

نیمه دوم در قالب تساوی

نیمه دوم بازی آلومینیوم و پیکان کمی آرام تر از نیمه اول آغازشد. اما کم کم هر دو تیم برای کسب سه امتیاز این بازی به دروازه های یکدیگر هجوم بردند تا در نهایت در دقیقه ۶۳ نخستین گل بازی توسط محمدرضا آزادی (۲۱) بازیکن آلومینیوم وارد دروازه پیکان تهران شد تا بازی با نتیجه یک بر صفر به سود آلومینیوم ادامه پیدا کند. اما این پیروزی دوام نیاورد تا اینکه در دقیقه ۷۷ دومین گل بازی توسط پیمان رنجبر(۳۹) بازیکن پیکان وارد دروازه آلومینیوم اراک شد تا بازی به تساوی کشیده شود. در ادامه بازی با تمام تلاش هر دو تیم به جز کسب دوگل کاری دیگر انجام نشد و در نهایت دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و پیکان تهران در هفته بیست و نهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و امتیاز بازی بین دو تیم تقسیم شد.

گفتنی است، طبق برنامه تعیین شده از سوی سازمان لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور.قرار بود این دیدار روزسه شنبه سوم خرداد (دیروز )برگزار شود که به علت آلایندگی هوا و خیزش گرد و غبا لغو و به شامگاه امروز چهارشنبه چهارم خرداد موکول شد.
داوری این بازی را علی بای به کمک امیرمحمد داود زاده ونجف پناهی برعهده داشتند.