آماده‌باش دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در پی وقوع زلزله

اسفند 26, 1400
400 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبرداد؛ آماده‌باش دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در پی وقوع زلزله   اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ از آماده باش این دانشگاه و مراکز درمانی این استان در پی وقوع زلزله ۶ ریشتری در استان هرمزگان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبرداد؛

آماده‌باش دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در پی وقوع زلزله

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ از آماده باش این دانشگاه و مراکز درمانی این استان در پی وقوع زلزله ۶ ریشتری در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم راه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ سید محمد جمالیان گفت:
تمامی بیمارستان های استان مرکزی آماده پذیرش مصدومان زلزله ساعت ۲:۴۵ صبح امروز در منطقه کوخرد هرمزگان را دارند و برای ارایه خدمت منتظر دستور مقام عالی وزارت هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی اظهار کرد: در پی وقوع زمین لرزه ۶ ریشتری در استان هرمزگان تمامی بیمارستانهای استان مرکزی در راستای پذیرش و مداوای مصدومین احتمالی این حادثه در آماده باش کامل می باشند.

وی افزود: به ۱۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز برای اعزام به مناطق زلزله زده استان هرمزگان دستور آماده باش داده شده است که در صورت نیاز به مناطق زلزله زده اعزام شوند.