آماده باش بیمارستان برای مقابله با سویه امیکرون و موارد سرپایی

دی 12, 1400
417 بازدید

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک خبر داد؛ آماده باش بیمارستان برای مقابله با سویه امیکرون و موارد سرپایی اراک– رئیس بیمارستان امیرالمومنین(ع) اراک از آماده باش این بیمارستان برای مقابله با سویه امیکرون و پذیرش موارد سرپایی خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک؛ […]

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک خبر داد؛

آماده باش بیمارستان برای مقابله با سویه امیکرون و موارد سرپایی

اراک– رئیس بیمارستان امیرالمومنین(ع) اراک از آماده باش این بیمارستان برای مقابله با سویه امیکرون و پذیرش موارد سرپایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک؛ علی خانی دخت گفت: به منظور برنامه ریزی و آمادگی هر چه بیشتر برای مقابله با سویه جدید تمهیدات لازم را اندیشیده و بیمارستان در حالت آماده باش قرار دارد.

وی بیان کرد: برنامه ریزی های لازم در بیمارستان‌ امیرالمومنین اراک در خصوص آمادگی تیم های درمانی، تجهیزات و امکانات مورد نیاز از جمله افزودن بخش و تخت لازم جهت مقابله با موج جدید کرونا انجام شده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بیمار مبتلا به “اُمیکرون” در بیمارستان بستری نمی باشد و متاسفانه در چند روز اخیر علیرغم اینکه تعداد بستری ها تغییری نداشته است، اما شاهد یک سیر افزایشی در بیماران سرپایی بوده ایم لذا در صورت ادامه شرایط و افزایش موارد بستری دو بخش عادی با ۶۰ تخت و یک بخش مراقبت ویژه با ۸ تخت وارد مدار کرونا خواهد شد.

رییس بیمارستان امیرالمومنین اراک، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در بیمارستان امیرالمومنین اراک ۳۲ تخت در بخش عادی و ۵ تخت در بخش مراقبت ویژه فعال می باشد و ۶ بیمار در بخش عادی و یک بیمار در بخش مراقبت ویژه بستری و در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

خانی دخت در پایان توصیه کرد: همشهریان رعایت پروتکل ها، دستورالعمل های بهداشتی و روند واکسیناسیون را جدی بگیرند و نسبت به تکمیل واکسیناسیون خود اهتمام ورزند.