آماده باش ستاد زمستانه شهرداری اراک

آماده باش ستاد زمستانه شهرداری اراک
آبان 24, 1401
49 بازدید

‍ معاون خدمات شهرداری اراک: آماده باش ستاد زمستانه شهرداری اراک   اراک –پایگاه خبری چشم براه: معاون خدمات شهری، شهرداری اراک از آماده باش ستاد زمستانه شهرداری خبر داد و گفت: در این ستاد مقرر شد شهرداری مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری درخواست های خود را در زمینه مواجهه با فصل سرد به معاونت […]

‍ معاون خدمات شهرداری اراک:

آماده باش ستاد زمستانه شهرداری اراک

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
معاون خدمات شهری، شهرداری اراک از آماده باش ستاد زمستانه شهرداری خبر داد و گفت: در این ستاد مقرر شد شهرداری مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری درخواست های خود را در زمینه مواجهه با فصل سرد به معاونت خدمات شهری اعلام کنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، علیرضا بیاتیان افزود: ۲۰ کامیون، پنج دستگاه گریدر، هفت دستگاه لودر مجهز به تیغه برف‌روب، پنج دستگاه نمک‌پاش مکانیزه و یک دستگاه بابکت به صورت شبانه‌روزی در دو شیفت برای خدمت‌رسانی به شهروندان در مواقع بارش باران و برف تجهیز شده‌اند.
وی با اشاره بر اهمیت ایجاد ساختاری مشخص و وحدت رویه در شهرداری جهت افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به شهروندان هنگام بارش نزولات آسمانی، اظهار کرد: تجهیز کامل پایگاه‌های موجود، تعیین شیفت، تعیین نیروهای جایگزین، تجهیز تمام پل‌ها و تقاطع‌های غیرهمسطح به باکس و کیسه‌های نمک از جمله مصوبات ستاد زمستانه است.
معاون خدمات شهری شهرداری اراک خاطرنشان کرد: اصلاح آسفالت زیرگذر میدان انقلاب، آماده‌سازی بیمارستان‌ها، مسجدها و آرامستان‌ها برای استفاده عموم در زمان بارش برف از دیگر موارد در دستور کار ستاد زمستانه شهرداری است.
بیاتیان بیان داشت: مقرر شد معاونت امور زیربنایی نسبت به رفع نقایص احتمالی جداول جهت جلوگیری از آب‌گرفتگی‌ها اقدام و چراغ چشمک‌زن روی پل آزادگان نصب کند.
وی تصریح کرد: کارکنان سامانه ۱۳۷ که زیرمجموعه واحد ایست و بازرسی هستند در مواقع بارش برف و باران به صورت شبانه‌روزی و در دو شیفت آماده پاسخگویی به مشکلات مردم خواهند بود.
به گفت معاون خدمات شهری شهرداری اراک، در حال حاضر چهار هزار تن نمک از سال‌های گذشته در انبار موجود است و دو هزار تن نیز در سال جدید خریداری شده که در حال انتقال از قم به سمت اراک است.