آمادگی بیمارستان آیت الله طالقانی اراک در ایام نوروز

آمادگی بیمارستان آیت الله طالقانی اراک در ایام نوروز
اسفند 27, 1400
87 بازدید

  رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی خبرداد؛ آمادگی بیمارستان آیت الله طالقانی اراک در ایام نوروز اراک– پایگاه خبری چشم براه: رییس بیمارستان آیت الله طالقانی اراک از آماده باش کامل بیمارستان در ایام نوروز جهت ارایه خدمت به مادران باردار خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم […]

 

رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی خبرداد؛

آمادگی بیمارستان آیت الله طالقانی اراک در ایام نوروز

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رییس بیمارستان آیت الله طالقانی اراک از آماده باش کامل بیمارستان در ایام نوروز جهت ارایه خدمت به مادران باردار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ مرکزی، اکبر زمانی اظهار کرد: در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱، بیمارستان آیت الله طالقانی اراک همانند روزهای عادی با حداکثر ظرفیت فعال می باشد و کلیه بخش های اورژانس، NICU، ایزوله و غیره در مدار ارایه خدمت قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: در این مرکز درمانی کلیه شیفت ها به صورت مستمر پایش و نظارت می شوند و نگرانی در زمینه ارائه خدمت به این گروه هدف وجود ندارد.
زمانی خاطرنشان کرد: بارداری دورانی است که در آن، مادر و جنین نیاز به مراقبت بیشتری دارند لذا با شیوع ویروس کووید ۱۹ این مراقبت می بایست دوچندان شود از این رو لازم است که خانم‌ها علائم جدی مانند خونریزی، سردرد، دردهای شکمی و… را بشناسند و با بروز هر یک از آنها به سرعت به نزدیک ترین مرکز درمانی مراجعه کنند.