آکادمی شمس اصفهان کاپ قهرمانی را به خانه برد/ نبوغ اراک به مرحله بعدی راه یافت

تیر 23, 1401
232 بازدید

در رقابت‌های بسکتبال ۳در۳ دختران منطقه ۴ کشور؛ آکادمی شمس اصفهان کاپ قهرمانی را به خانه برد/ نبوغ اراک به مرحله بعدی راه یافت   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مسابقات بسکتبال ۳در۳ زیر ۱۶ سال منطقه‌ای که با شرکت ۸ استا ن در قالب ۱۶ تیم به میزبانی استان مرکزی اراک جریان داشت با […]

در رقابت‌های بسکتبال ۳در۳ دختران منطقه ۴ کشور؛

آکادمی شمس اصفهان کاپ قهرمانی را به خانه برد/ نبوغ اراک به مرحله بعدی راه یافت

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مسابقات بسکتبال ۳در۳ زیر ۱۶ سال منطقه‌ای که با شرکت ۸ استا ن در قالب ۱۶ تیم به میزبانی استان مرکزی اراک جریان داشت با برتری تیم آکادمی شمس اصفهان پایان یافت.

معاون توسعه ورزش بانوان استان مرکزی در گفت‌وگو با پایگاه خبری چشم براه، گفت: مسابقات مرحله دوم (مناطق) در گروه ب در رده سنی زیر ۱۶ سال با حمایت و مشارکت شرکت نبوغ سرمایش اراک به میزبانی استان مرکزی–اراک در ورزشگاه امام خمینی برگزار شد.

مهین علی بخشی؛ اظهار کرد: در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های استان‌های؛ اصفهان؛ گیلان؛ قزوین؛ مرکزی؛ البرز؛ چهارمحال و بختیاری و توابع تهران با هدف شناخت تیم‌های برتر برای راه یابی به مرحله بعدی به رقابت پرداختند که ۱۶ تیم حاضر در مسابقات پس از انجام ۳۶ بازی در نهایت تیم آکادمی شمس اصفهان بر سکوی نخست ایستاد. لئونارد اصفهان نایب قهرمان شد. فکر نو گیلان بر سکوی سوم ایستاد و نبوغ اراک نیز مقام چهارم را کسب کرد.

به گفته معاون توسعه ورزش استان مرکزی در این مرحله چهار تیم برتر به مرحله سوم رقابت‌های مرحله سوم کشور راه پیدا کردند.

گفتنی است خانم کوهی دبیر کمیته بسکتبال ۳در۳ فدراسیون؛ زارعی و خیراللهی به عنوان سرپرست فنی و آتنا طاهری مسئول کمیته بسکتبال ۳در۳ بانوان استان مرکزی براین مسابقات نظارت داشتند.
همچنین قضاوت مسابقات را ۸ داور برعهده داشتند که ۴ داور از استان مرکزی بود.