اجرای عملیات نماهای ساختمان ها مورد تایید سازمان نظام مهندسی باشد

اجرای عملیات نماهای ساختمان ها مورد تایید سازمان نظام مهندسی باشد
خرداد 21, 1401
172 بازدید

رئیس شورای اسلامی اراک: اجرای عملیات نماهای ساختمان ها مورد تایید سازمان نظام مهندسی باشد اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس شورای اسلامی شهر گفت: اجرای عملیات نماهای ساختمان های شهر به گونه‌ای طراحی و عملیاتی شود که مورد تایید سازمان نظام مهندسی قرار گیرد و اجرای طرح در کمیسیون مربوطه کارشناسی شود. سید وحید […]

رئیس شورای اسلامی اراک:

اجرای عملیات نماهای ساختمان ها مورد تایید سازمان نظام مهندسی باشد

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس شورای اسلامی شهر گفت: اجرای عملیات نماهای ساختمان های شهر به گونه‌ای طراحی و عملیاتی شود که مورد تایید سازمان نظام مهندسی قرار گیرد و اجرای طرح در کمیسیون مربوطه کارشناسی شود.

سید وحید میرنظامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری چشم براه، ضمن بیان اینکه ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تعمیر و خرید تجهیزات ماشین آلات عمرانی شهری اراک هدف‌گذاری شده است، اظهار کرد: با توجه به حجم بالای عملیات عمرانی شهرداری اراک؛ تجهیزات ماشین آلات عمرانی و همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی که قابلیت تعمیر و بازسازی دارند باید تعیین تکلیف شود و اقدامات لازم در این راستا صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نوع نگرش شورای اسلامی ششم و همچنین مدیریت شهری کلانشهر اراک حمایت از تولید و توانمندی‌های صنایع استانی است، بنابراین به طور حتم خرید تجهیزات و ماشین آلات عمران شهری اراک از صنایعی که در این راستا فعال هستند صورت بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر اراک تاکید کرد: با شرایط اقتصادی کنونی خرید تجهیزات و ماشین آلات عمرانی شهری مورد نیاز در اسرع وقت صورت گیرد تا با افزایش قیمت ها و مرور زمان مجبور نباشیم هزینه‌های بیشتری در این راستا پرداخت کنیم.