اجرای ۸۲۸ برنامه متنوع هفته دفاع مقدس سال جاری در استان مرکزی

اجرای ۸۲۸ برنامه متنوع هفته دفاع مقدس سال جاری در استان مرکزی
شهریور 27, 1400
475 بازدید

  اراک– مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و تا پایان سال ۱۴۰۰ بیش از ۸۲۸ برنامه متنوع در قالب ۲۹۰ عنوان در استان مرکزی اجرا می‌شود.   به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم راه، سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی روز شنبه در نشست خبری […]

 

اراک– مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و تا پایان سال ۱۴۰۰ بیش از ۸۲۸ برنامه متنوع در قالب ۲۹۰ عنوان در استان مرکزی اجرا می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم راه، سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: برنامه‌های چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس در سال جاری با شعار«مامقتدریم» در استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت با ۲۵ کمیته تخصصی و ۱۶ کارگروه پیگیری برنامه را بر عهده دارند، افزود: امسال تجلیل از یک میلیون رزمنده در نقاط مختلف کشور در دستور کار قرار دارد، که سهم استان مرکزی از این رقم ۳۰ هزار رزمنده است که در ۳۱ شهریور ماه سال جاری با حضور رئیس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود.

وی برپایی نمایشگاه دفاع مقدس با بیش از ۲۵ غرفه تخصصی در محل باغ‌موزه دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس استان مرکزی عنوان کرد و گفت: این نمایشگاه از ۳۱ شهریورماه جاری همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس آغاز و تا پایان این هفته از ساعت ۱۶ تا ۲۲ میزبان بازدیدکنندگان است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: در این نمایشگاه علاوه بر دستاوردهای دفاع مقدس برنامه‌هایی همچون عزاداری، تئاتر صحنه‌ای، گروه سرود، رونمایی از کتاب، شب شعر تجلیل از سربازان، نشست‌های بصیرتی، روایتگری عملیات‌ها و بررسی کتاب‌های دفاع مقدس اجرا می‌شود.

برچسب‌ها:, , ,