احداث ۲ دور برگردان جدید در بلوار شهید آ نجفی

احداث ۲ دور برگردان جدید در بلوار شهید آ نجفی
آبان 29, 1402
52 بازدید

معاون شهردار اراک خبر داد؛ احداث ۲ دور برگردان جدید در بلوار شهید آ نجفی اراک –پایگاه خبری چشم براه: معاون زیربنایی حمل و نقل شهرداری اراک از احداث دو دور برگردان جدید در بلوار شهید نجفی خبر داد و گفت: این دو دور برگردان با مشخصات فنی و طراحی کامل به صورت استاندارد احداث […]

معاون شهردار اراک خبر داد؛

احداث ۲ دور برگردان جدید در بلوار شهید آ نجفی

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
معاون زیربنایی حمل و نقل شهرداری اراک از احداث دو دور برگردان جدید در بلوار شهید نجفی خبر داد و گفت: این دو دور برگردان با مشخصات فنی و طراحی کامل به صورت استاندارد احداث می‌شود.

به گزارش خبرگزاری چشم براه ؛ به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ حجت اله مرادی افزود: طرح کامل اصلاح هندسی بلوار شهید آنجفی شامل احداث دو دوربرگردان جدید استاندارد که در شورای ترافیک استان مصوب شده است، به زودی وارد فاز اجرایی و عملیاتی می شود.
وی با اشاره به اینکه دوربرگردان های غیراستاندارد موجود در بلوار شهید آنجفی با اجرای طرح اصلاح هندسی جدید جمع آوری می شوند، اظهار کرد:دوربرگردان جدید با مشخصات فنی و طراحی کامل به صورت استاندارد احداث می شوند.
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری اراک بیان کرد: دوربرگردان سمت شرق بلوار شهید آنجفی جایگزین دوربرگردان غیراستاندارد بین شهرک توحید و قنات ناصری می شود و دوربرگردان سمت غرب بلوار، دسترسی ایمن و سریع شهرک های شمالی را از خیابان قائم مقام به راستگرد تقاطع غیرهمسطح شهید صیدی فراهم می کند.
مرادی گفت: در راستای آغاز عملیات اجرایی احداث دوربرگردان ها، ۲۸۵ اصله درخت از محل این بلوار جابجا و در فاز دو شهرک حمید، مجددا واکاری شده اند.