اراک میزبان اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرا بانوان ایران/ ۴ورزشکار و یک مربی مرکزی در ترکیب تیم ملی

تیر 24, 1401
111 بازدید

معاون توسعه ورزش بانوان مرکزی خبر داد، اراک میزبان اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرا بانوان ایران/ ۴ورزشکار و یک مربی مرکزی در ترکیب تیم ملی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: معاون توسعه ورزش بانوان استان مرکزی، از حضور اعضای تیم ملی بانوان سپک تاکرا ایران با هدف برپایی اردوی آمادگی برای شرکت در […]

معاون توسعه ورزش بانوان مرکزی خبر داد،

اراک میزبان اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرا بانوان ایران/ ۴ورزشکار و یک مربی مرکزی در ترکیب تیم ملی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
معاون توسعه ورزش بانوان استان مرکزی، از حضور اعضای تیم ملی بانوان سپک تاکرا ایران با هدف برپایی اردوی آمادگی برای شرکت در رقابت های جهانی تایلند به میزبانی اراک خبر داد.

مهین علی بخشی در گفت‌وگو با پایگاه خبری چشم براه، اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم ملی ۶ نفره سپک تاکرا بانوان ایران از بیست و دوم ماه جاری در اراک آغاز شده است، و تا بیست و هشتم (سه‌شنبه) ماه جاری ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه اعضای تیم ملی ۶نفره حاضر در اردوی متشکل از بازیکنان، مریم رادمنش، زهره امامی، ریحانه راهزانی، زینب ناظمی، سعیده خمری و اعظم دادگر (چهار نفر بازیکن و یک مربی تیم ملی از استان مرکزی) هستند، افزود: تیم ملی سپک تاکرا بانوان ایران به مربیگری رویا جعفری و سرپرستی مرجان البرزی پس از پایان اردو اراک، به تهران می روند، سپس از تهران برای مسابقات جهانی تایلند به این کشور اعزام خواهند شد.

معاون توسعه ورزش بانوان استان مرکزی اظهار کرد: مسابقات جهانی تایلند از دوم ماه آینده آغاز و تا ۱۴ مرداد در بخش دو نفره، سه نفره و چهار نفره در دویژن برتر برگزار می‌شود.

علی بخشی تصریح کرد: حضور ۴ ورزشکار و یک مربی از این استان درترکیب تیم ملی سپک تاکرا بانوان ایران، افتخار دیگری است که در تاریخ ورزش بانوان این استان ثبت خواهد شد.