اراک میزبان سیزدهمین همایش نواب رئیس هیأت های کوهنوردی کشور

اردیبهشت 21, 1401
197 بازدید

اراک میزبان سیزدهمین همایش نواب رئیس هیأت های کوهنوردی کشور اراک– پایگاه خبری چشم به راه: سیزدهمین همایش راهبردی نواب رئیس هیأت های کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور، فردا پنجشنبه بیست و دوم ماه جاری به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مرکزی در اراک برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به […]

اراک میزبان سیزدهمین همایش نواب رئیس هیأت های کوهنوردی کشور

اراک– پایگاه خبری چشم به راه:
سیزدهمین همایش راهبردی نواب رئیس هیأت های کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور، فردا پنجشنبه بیست و دوم ماه جاری به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مرکزی در اراک برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، سیزدهمین همایش راهبردی نواب رئیس هیأت های کوهنوردی و صعود ورزشی کشور، با هدف بررسی چشم انداز کوهنوردی و صعودهای ورزشی بانوان، ایجاد همدلی و همسویی در نواب جهت رسیدن به اهداف مشترک، بررسی پیشنهادات نقطه نظرات و تبادل تجارب، بررسی مشکلات و راهبردهای شیوه نامه ها و برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت، تبیین مسائل حقوقی و انضباطی و… در اراک دنبال می‌شود.
بر اساس این گزارش. همایش با برنامه‌ریزی امور بانوان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور به منظور هماهنگی در راستای اجرای برنامه میان‌مدت و بلند‌مدت در امر ورزش بانوان پیگیری می‌شود.