اراک میزبان چهاردهمین نمایشگاه صنعت و اولین نمایشگاه صنعت صنایع کوچک

دی 14, 1400
621 بازدید

مدیرعامل شرکت شهرک های استان مرکزی خبر داد؛ اراک میزبان چهاردهمین نمایشگاه صنعت و اولین نمایشگاه صنعت صنایع کوچک اراک– مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی از برپایی چهاردهمین نمایشگاه صنعت و اولین نمایشگاه صنعت صنایع کوچک در ماه جاری در نمایشگاه بین المللی غرب کشور در اراک خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت […]

مدیرعامل شرکت شهرک های استان مرکزی خبر داد؛

اراک میزبان چهاردهمین نمایشگاه صنعت و اولین نمایشگاه صنعت صنایع کوچک

اراک– مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی از برپایی چهاردهمین نمایشگاه صنعت و اولین نمایشگاه صنعت صنایع کوچک در ماه جاری در نمایشگاه بین المللی غرب کشور در اراک خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم‌براه؛ طیب میرزایی روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان مرکزی در اراک با اشاره به اینکه بالغ بر ۱۵۰ واحد تولیدی و انجمن های صنعتی در این نمایشگاه حضور دارند؛ اظهار کرد: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی استان مرکزی و اولین نمایشگاه صنعت صنایع کوچک در ۳۲۰ غرفه از بیست و یکم تا بیست و چهارم ماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در اراک برپا می‌شود.

وی افزود: بیش ۱۵۰ واحد تولیدی و انجمن‌های صنعتی زیر مجموعه خانه صنعت و معدن، سازمان صمت و شرکت شهرک‌های صنعتی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی با اشاره به اینکه؛ نمایشگاه صنعت استان  مرکزی در سال‌های گذشته با حضور صنایع بزرگ استان و کشور برگزار می‌شد؛ اظهار کرد: اما امسال تدابیری اتخاذ شده که بیش از ۹۵ درصد شرکت‌کننده‌ها از صنایع کوچک بومی باشند.
میرزایی بیان کرد: عمده شرکت‌کنندگان در چهاردهمین نمایشگاه صنعت استان مرکزی واحدهای تولیدی کوچک مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اراک، خمین، محلات، ساوه، مامونیه، دلیجان، راونج، غرق‌آباد، آشتیان، زاویه، سمقاور و شازند هستند.
وی خاطرنشان کرد: ۸۹ درصد هزینه‌های مربوط به غرفه، دکور، اسکان و حمل نقل واحدهای تولیدی شرکت کننده در چهاردهمین نمایشگاه صنعت استان از سوی شرکت‌شهرک‌های صنعتی تامین می‌شود.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی با بیان اینکه تورهای صنعتی درون و بیرون استاتی برای بازدید از چهاردهمین نمایشگاه صنعت استان برنامه‌ریزی شده است، بیان کرد: عدالت صنعتی در برپایی این نمایشگاه رعایت شده و تمامی گروه‌های صنعتی استان در این رویداد حضور دارند.
میرزایی یادآوری کرد: آئین افتتاح چهاردهمین نمایشگاه صنعت استان مرکزی عصر سه‌شنبه ۲۱ دی‌ماه جاری با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک کشور، استاندار و فعالان صنعتی استان مرکزی برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی نیز در این نشست گفت: بیش از ۱۰ هزار متر مربع فضای سرپوشیده برای برپایی چهاردهمین نمایشگاه صنعت استان مرکزی تجهیز شده است.

مرتضی اسلامی‌زاده افزود: علاوه بر این این، فضای بیرونی نمایشگاه نیز به مساحت پنج هزار متر مربع در اختیار صنایع بزرگ قرار داده می‌شود.

وی بیان کرد: انجمن پیشگامان صنعت استان مرکزی با ۴۰ واحد تولیدی صنایع کوچک در این نمایشگاه حضور دارند و سالن پردیس نمایشگاه در اختیار این انجمن قرار می‌گیرد.