اردوهای راهیان نور روش مناسب برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس

اردوهای راهیان نور روش مناسب برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس
اسفند 10, 1400
143 بازدید

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی: اردوهای راهیان نور روش مناسب برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس اراک– مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: اردوهای راهیان نور بهترین روش برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و تقویت روحیه ایثار و شهادت به نسل جدید است. به گزارش پایگاه خبری چشم […]

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی:

اردوهای راهیان نور روش مناسب برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس

اراک– مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: اردوهای راهیان نور بهترین روش برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و تقویت روحیه ایثار و شهادت به نسل جدید است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ غلامرضا کریمی اظهار کرد: دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ و حماسه عاشورا است و رزمندگان اسلام و ملت ایران با تأسی از مکتب حسینی حماسه های بزرگ خلق کردند.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان‌نور تبیین و انتقال دستاوردهای دفاع مقدس به نسل جدید است؛ افزود: باید جهاد تبیین در این خصوص اتفاق بیفتد و برای تحقق این مسئله نیاز به روایت های صحیح از حماسه دفاع مقدس است.

کریمی خاطرنشان کرد: راهیان‌نور همچون ثروتی ارزشمند و به عنوان یک فناوری بهترین روش برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و روحیه ایثار و شهادت طلبی به نسل جدید است و در شرایط جنگ نرم و طوفان تبلیغاتی دشمنان؛ اردوهای راهیان نور می تواند نسل جدید را در مقابله با تهدیدات بیمه کند.