اردوهای راهیان نور روش مناسب برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس

اسفند 10, 1400
197 بازدید

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی: اردوهای راهیان نور روش مناسب برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس اراک– مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: اردوهای راهیان نور بهترین روش برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و تقویت روحیه ایثار و شهادت به نسل جدید است. به گزارش پایگاه خبری چشم […]

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی:

اردوهای راهیان نور روش مناسب برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس

اراک– مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: اردوهای راهیان نور بهترین روش برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و تقویت روحیه ایثار و شهادت به نسل جدید است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ غلامرضا کریمی اظهار کرد: دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ و حماسه عاشورا است و رزمندگان اسلام و ملت ایران با تأسی از مکتب حسینی حماسه های بزرگ خلق کردند.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان‌نور تبیین و انتقال دستاوردهای دفاع مقدس به نسل جدید است؛ افزود: باید جهاد تبیین در این خصوص اتفاق بیفتد و برای تحقق این مسئله نیاز به روایت های صحیح از حماسه دفاع مقدس است.

کریمی خاطرنشان کرد: راهیان‌نور همچون ثروتی ارزشمند و به عنوان یک فناوری بهترین روش برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و روحیه ایثار و شهادت طلبی به نسل جدید است و در شرایط جنگ نرم و طوفان تبلیغاتی دشمنان؛ اردوهای راهیان نور می تواند نسل جدید را در مقابله با تهدیدات بیمه کند.