اززیرساخت‌ها و ظرفیت های استان ها به نحو مطلوب استفاده شود/ ورزش مرکزی در شرایط مطلوب قرار دارد

اززیرساخت‌ها و ظرفیت های استان ها به نحو مطلوب استفاده شود/ ورزش مرکزی در شرایط مطلوب قرار دارد
تیر 27, 1401
83 بازدید

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی: اززیرساخت‌ها و ظرفیت های استان ها به نحو مطلوب استفاده شود/ ورزش مرکزی در شرایط مطلوب قرار دارد   اراک–پایگاه خبری چشم براه: رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: با هموار کردن و آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم، از ظرفیت ها و پتانسیل ها وداشته های استان ها درجهت توسعه ورزش در منطقه به […]

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی:

اززیرساخت‌ها و ظرفیت های استان ها به نحو مطلوب استفاده شود/ ورزش مرکزی در شرایط مطلوب قرار دارد

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: با هموار کردن و آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم، از ظرفیت ها و پتانسیل ها وداشته های استان ها درجهت توسعه ورزش در منطقه به نحو مطلوب استفاده شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، مازیار ناظمی در مجمع انتخابی رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان مرکزی با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۲ و نیم میلیارد تومان اعتبار به این فدراسیون تخصیص یافت که از این مبلغ حدود ۶۸ درصد اختصاص یافت. و این میزان اعتبار حتی پاسخگویی حقوق پرسنل این فدراسیون هم نمی باشد اظهار کرد: رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی در واقع دو خانواده با دو فرهنگ و هزینه ها و قوانین مختلف هستند و این موضوع باید مورد توجه و آسیب‌شناسی قرار گیرد
وی اضافه کرد: سطح انتظار از این دو رشته به گونه‌ای است که باید از محل های قانونی به سمت درآمدزایی پیش بروند.

ناظمی با اشاره به هزینه‌های سنگین در بخش‌های مختلف اعم از اجاره، مالیات، آموزش و… در این فدراسیون افزود: هیأت های استانی در برگزاری مسابقات و برنامه ها میزبان شوند. چرا که این میزبانی ها باعث فعال شدن هر چه بیشتر هیأت ها می شود.

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در بخش دیگر سخنان خود گفت: علاوه بر بخش قهرمانی؛ مباحثی مانند مسئولیت اجتماعی؛ مهارتها؛ توجه به حوزه اجتماعی و فرهنگ سازی در دستور کار هیأت های استانی قرار گیرد. و با توجه به تعدد مربیان و ورزشکاران در این دورشته، انتظار می‌رود به صورت عام المنفعه در بحث آموزش حرکت کنند.

وی تصریح کرد: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در رده بندی وزارت ورزش در رده چهاردهم فدراسیون ها قرار دارد.

ناظمی از استان مرکزی به عنوان استان بزرگان، فرهیختگان، اندیشمندان یاد کرد و افزود: استان مرکزی در حوزه ورزش از شرایط مطلوب برخوردار است و هیأت ها ورزشی با تعامل با مدیریت ورزش این استان می توانند در پیشبرد اهداف رشته های ورزش گام های موثر بر دارند. که این تحولات شامل هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان مرکزی می باشد. البته جامعه های مورد هدف ما چه در آموزش و چه در بخش های دیگر حضور بانوان ورزشکار است.