از ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای پیاده سازی سند تحول استفاده می شود/ بسیج سازندگی موفق ترین جلوه های بسیج است

اردیبهشت 15, 1401
148 بازدید

استاندار مرکزی: از ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای پیاده سازی سند تحول استفاده می شود/ بسیج سازندگی موفق ترین جلوه های بسیج است   اراک– پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی گفت: بسیج سازندگی از جمله موفق ترین جلوه های بسیج است، و به برکت انقلاب اسلامی شاهد طنین انداز شدن تفکر و روحیه بسیجی […]

استاندار مرکزی:

از ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای پیاده سازی سند تحول استفاده می شود/ بسیج سازندگی موفق ترین جلوه های بسیج است

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی گفت: بسیج سازندگی از جمله موفق ترین جلوه های بسیج است، و به برکت انقلاب اسلامی شاهد طنین انداز شدن تفکر و روحیه بسیجی در عرصه های مختلف هستیم و عملکرد این نهاد در ۴۳ سال گذشته درخشان است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، فرزاد مخلص الائمه به مناسبت فرارسیدن هفدهم اردیبهشت سالروز تاسیس بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران افزود: به برکت نقش آفرینی های بسیج سازندگی و اخلاص جهادگران بسیجی پرچم خدمت و جهاد در کشور همواره بر افراشته است.

وی ادامه داد: در همین راستا به برکت نقش آفرینی این سازمان شاهد تشکیل یک جریان قوی برای خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی هستیم. این سازمان توانمند و خدمت رسان از آغاز شکل گیری نقش مهمی در پیشرفت و رفع فقر و محرومیت در کشور داشته و دارد.

استاندار مرکزی با اشاره با اینکه بسیج سازندگی در نقاطع مختلف خلاها و بحران ها را با حضور موثر خود به فرصت تبدیل کرده است، خاطرنشان کرد: عملکرد بسیج سازندگی در استان مرکزی در حوزه‌های مختلف درخشان است و مدیریت ارشد دولت در استان مرکزی از ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای ماموریت‌ها و پیاده سازی سند تحول دولت مردمی استفاده می کند.

مخلص الائمه اضافه کرد: تشکیل سازمان بسیج سازندگی نشان از دور اندیشی و حاصل اندیشه والای مقام معظم رهبری برای هویت بخشیدن به جوانان و مشارکت آنها در امر خدمت رسانی دارد.