استان مرکزی بر جام قهرمانی بوسه زد

خرداد 28, 1401
81 بازدید

در رقابت‌های برفکت کیوکوشین قهرمانی کشور؛ استان مرکزی بر جام قهرمانی بوسه زد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مسابقات برفکت کیوکوشین قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی گرامیداشت دهه کرامت و یادبود شهدای ورزشکار استان مرکزی که در اراک جریان داشت، با قهرمانی تیم استان مرکزی پایان یافت. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به […]

در رقابت‌های برفکت کیوکوشین قهرمانی کشور؛

استان مرکزی بر جام قهرمانی بوسه زد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مسابقات برفکت کیوکوشین قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی گرامیداشت دهه کرامت و یادبود شهدای ورزشکار استان مرکزی که در اراک جریان داشت، با قهرمانی تیم استان مرکزی پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، مسابقات در تمامی رده های سنی و کمر بندی در بخش هنرهای نمایشی، دفاع شخصی، سیستم فول فایت ،کاتا و کومیته با شرکت ۴۰۰ ورزشکار از استان های، مرکزی، لرستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، مازندران، تهران، قم، البرز، کردستان، گیلان، خوزستان، سمنان و آذربایجان غربی در سالن ورزشی شهید ثامنی مجموعه ورزشی شهرداری اراک برگزار شد. که در نهایت تیم استان مرکزی بر سکوی نخست ایستاد و جام قهرمانی را از آن خود کرد. لرستان به نایب قهرمانی دست یافت و خراسان رضوی نیز بر سکوی سوم تکیه زد.