استان مرکزی میزبان وزیر راه و شهرسازی

استان مرکزی میزبان وزیر راه و شهرسازی
مهر 17, 1401
75 بازدید

فردا، استان مرکزی میزبان وزیر راه و شهرسازی       اراک–پایگاه خبری چشم براه: وزیر راه و شهرسازی با هدف حضور در جلسه شورای مسکن و پیگیری تکمیل ۲۵۰ هزار واحد نیمه‌تمام مسکن مهر با شرکت مدیران کل راه و شهرسازی استان ها کشور، فردا دوشنبه به استان مرکزی سفر می‌کند. به گزارش پایگاه […]

فردا،

استان مرکزی میزبان وزیر راه و شهرسازی

 

 

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:

وزیر راه و شهرسازی با هدف حضور در جلسه شورای مسکن و پیگیری تکمیل ۲۵۰ هزار واحد نیمه‌تمام مسکن مهر با شرکت مدیران کل راه و شهرسازی استان ها کشور، فردا دوشنبه به استان مرکزی سفر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری چشم به راه به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، رستم قاسمی در بدو ورود به استان مرکزی در جلسه شورای مسکن و پیگیری تکمیل ۲۵۰ هزار واحد نیمه تمام مسکن مهر شهری و روستایی و بررسی آخرین وضعیت اجرای پروژه های طرح نهضت ملی مسکن که با حضور مدیران کل راه و شهرسازی استان ها کشور و شرکت عمران شهرهای جدید که در سالن اجتماعات سلطان آباد شهر جدید امیرکبیر برگزار می‌شود، حضور خواهد یافت.

بر اساس این گزارش آیین کلنگ زنی با هدف آغاز عملیات ۲۰ هزار واحد مسکن یک طبقه حیاط دار در شهر جدید امیرکبیر و.. از جمله برنامه های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی است.