استان مرکزی میزبان وزیر ورزش و جوانان

استان مرکزی میزبان وزیر ورزش و جوانان
فروردین 19, 1401
362 بازدید

استان مرکزی میزبان وزیر ورزش و جوانان اراک–پایگاه خبری چشم براه: استان مرکزی بیستم ماه جاری (شنبه) میزبان وزیر ورزش و جوانان است. سیدحمید سجادی با هدف بازدید از چند طرح ورزشی عمرانی شهرستان شازند؛ آستانه و هندودر؛ به این استان سفر می‌کند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی ورزش […]

استان مرکزی میزبان وزیر ورزش و جوانان

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
استان مرکزی بیستم ماه جاری (شنبه) میزبان وزیر ورزش و جوانان است. سیدحمید سجادی با هدف بازدید از چند طرح ورزشی عمرانی شهرستان شازند؛ آستانه و هندودر؛ به این استان سفر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان مرکزی؛ وزیر ورزش وجوانان در سفر یک روزه خود به استان مرکزی؛ در شهرستان شازند؛ آستانه و هندودر از چند طرح و پروژه فضای ورزشی و عمرانی بازدید می کند.
بر اساس این گزارش؛ تجدید میثاق با آرمان های شهدا ( یادمان شهدای گمنام شهر شازند)؛ بازدید از مجموعه ورزشی فتح المبین شازند؛ بازدید از استادیوم ورزشی آستانه (زمین چمن و پیست دوومیدانی)؛ بازدید از استخر آستانه؛ بازدید از پیست اسکی شهدای هندودر؛ بازدید از سالن چند منظوره ورزشی هندو درد و… از برنامه‌های سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی است.