اعزام ۱۰ دستگاه اتوبوس سازمان حمل و نقل شهرداری ساوه برای جابجایی زائران اربعین

مرداد 30, 1401
76 بازدید

اعزام ۱۰ دستگاه اتوبوس سازمان حمل و نقل شهرداری ساوه برای جابجایی زائران اربعین   ساوه –پایگاه خبری چشم براه: رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه از اعزام ۱۰ دستگاه اتوبوس به مرز مهران ازسوی این سازمان برای همکاری در سهولت تردد زائران اربعین حسینی خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه […]

اعزام ۱۰ دستگاه اتوبوس سازمان حمل و نقل شهرداری ساوه برای جابجایی زائران اربعین

 

ساوه –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه از اعزام ۱۰ دستگاه اتوبوس به مرز مهران ازسوی این سازمان برای همکاری در سهولت تردد زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به روابط عمومی سازمان حمل و نقل، علی اصغر آرمیده اظهار داشت: با توجه به مکاتبات صورت گرفته در ارتباط با همکاری ارگان ها برای انجام هرچه بهتر امورات مراسم بزرگ اربعین حسینی و در راستای انجام تکلیف شایسته در این امر مهم، سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه آمادگی خود را برای اعزام ۱۰ دستگاه اتوبوس به منطقه مرزی مهران اعلام کرده است.

وی افزود: اتوبوس های مذکور به انضمام یک دستگاه اتوبوس دیگر به عنوان حمل کننده وسایل لازم تعمیرات و…، از روز بیستم شهریورماه به مهران اعزام شده و تا روز بیست و هشتم شهریورماه، همکاری در تردد زائران در فاصله «پل زائر» تا «پایانه مرزی» را به انجام می رسانند.