افزایش اعتبارات عمرانی استان مرکزی

افزایش اعتبارات عمرانی استان مرکزی
تیر 27, 1402
36 بازدید

.استاندار مرکزی خبر داد، افزایش اعتبارات عمرانی استان مرکزی   اراک –پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی گفت: سال گذشته حدود ۳هزارو۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی به این استان تخصیص یافت؛ در حالی که از سال ۹۵ تا سال ۱۴۰۰؛ ۳هزارو ۲۰۰ میلیارد تومان بود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم به راه، فرزاد مخلص الائمه […]

.استاندار مرکزی خبر داد،

افزایش اعتبارات عمرانی استان مرکزی

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی گفت: سال گذشته حدود ۳هزارو۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی به این استان تخصیص یافت؛ در حالی که از سال ۹۵ تا سال ۱۴۰۰؛ ۳هزارو ۲۰۰ میلیارد تومان بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم به راه، فرزاد مخلص الائمه در آیین تجلیل از واحدهای برتر صنعتی و معدنی استان مرکزی، با بیان اینکه واحدهای تولیدی و صنعتی استان بدون فوت وقت به انرژی تجدید پذیر متصل شود، افزود: نباید در انتظار تاسیس و راه‌اندازی نیروگاه حرارتی جدید بود.
وی خاطرنشان کرد: جنگ باد و خورشید با نفت و گاز سال‌ها از آغاز شده و برنده مشخص است و نباید به پایداری انرژی‌های فسیلی امیدوار بود.
وی همدلی را رمز پیشرفت و موفقیت در حوزه‌های مختلف عنوان کرد و گفت: موفقیت جز با تعامل و همکاری بخش خصوصی و دولتی حاصل نمی‌شود و این مقوله رویکرد همدلی را بیش از هم افزایی ایجاد کرده است.
استاندار مرکزی بیان داشت : مجوز تاسیس پارک لجستیک در استان صادر شده تا بستر مناسب برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تجاری فراهم شود.