افزایش صددرصدی صادرات پودر گوشت از مرکزی

افزایش صددرصدی صادرات پودر گوشت از مرکزی
خرداد 6, 1402
46 بازدید

مدیرکل دامپزشکی مرکزی خبر داد ؛ افزایش صددرصدی صادرات پودر گوشت از مرکزی اراک — پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی از افزایش صددرصدی صادرات پور گوشت از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی […]

مدیرکل دامپزشکی مرکزی خبر داد ؛

افزایش صددرصدی صادرات پودر گوشت از مرکزی

اراک — پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی از افزایش صددرصدی صادرات پور گوشت از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، محمد فتاحی گفت: ۵۲ تن پودر گوشت امسال در قالب ۲ محموله با نظارت اداره‌کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.
وی اظهار کرد: ۸۵ هزار و ۴۴ قطعه آبزیان زینتی در قالب ۶ محموله و ۳۰۰ تن خوراک و مکمل آبزیان نیز در این مدت در قالب سه محموله با نظارت اداره‌کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی ادامه داد: ۳۵۰ تن محصولات لبنی امسال در قالب سه محموله با نظارت این نهاد در استان به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش دارد.
فتاحی خاطرنشان کرد: ۸۸ هزار قطعه پولت تخم‌گذار امسال در قالب یک محموله به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافت.