افزایش مهارت های زندگی خانوادگی همسران شهدا و ایثارگران در دستورکار قرار دارد

شهریور 15, 1401
111 بازدید

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی: افزایش مهارت های زندگی خانوادگی همسران شهدا و ایثارگران در دستورکار قرار دارد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: افزایش وارتقا مهارت های زندگی در ابعاد مختلف خانوادگی و اجتماعی همسران شهدا و ایثارگران با آموزش های مستمر از […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی:

افزایش مهارت های زندگی خانوادگی همسران شهدا و ایثارگران در دستورکار قرار دارد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: افزایش وارتقا مهارت های زندگی در ابعاد مختلف خانوادگی و اجتماعی همسران شهدا و ایثارگران با آموزش های مستمر از اهداف فرهنگی این بنیاد است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی ، رضا ربیعی در همایش آموزشی همسران شهدا و ایثارگران شهرستان اراک که در موسسه ایثار بر گزار شد افزود: آموزش خانواده در جهت ایجاد محیط خانوادگی مناسب و پیشگیری از آسیب های اجتماعی امری ضروری است که باید متناسب با تغییرات ، به طور صحیح و مستمر به خانواده ها ارائه شود.

اظهار کرد: امروز یکی از مشکلات جامعه وجود آسیب‌های اجتماعی بوده و ترویج فرهنگ ایثار شهادت می‌تواند به برطرف کردن این مشکلات کمک کند.

وی تاکید کرد: یکی از راهکارهای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه گام برداشتن در مسیر شهدا و حفظ آرمان‌های ایثارگران است که جامعه را در مسیر درست حرکت می‌دهد.

گفتنی است این دوره آموزشی که با حضور همسران شهدا و جانبازان شهرستان اراک برگزار شد، بانوان ایثارگر از آخرین آموزه های علمی و رهنمود های اسلامی که توسط استاد ایزدخواه، پيرامون پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي، بهداشت روانی در خانواده، مهارت فرزند پروری ومسائل مربوط به مهارت های زندگی بیان گردید، بهره مند شدند.
این کلاس های آموزشی درطول سال در جهت موفقیت خانواده بزرگ ایثارگران درسطح شهرستان برگزار می شود.