اقتصاد دانش بنیان نگاه علمی به همه عرصه‌ها است

اقتصاد دانش بنیان نگاه علمی به همه عرصه‌ها است
فروردین 17, 1401
88 بازدید

اقتصاد دانش بنیان نگاه علمی به همه عرصه‌ها است اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: اقتصاد دانش بنیان نگاه علمی و دانش بنیان به همه عرصه ها است، که حاصل آن افزایش تولید، بهره وری و ارتقای کیفیت محصولات را به همراه دارد. به گزارش […]

اقتصاد دانش بنیان نگاه علمی به همه عرصه‌ها است

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: اقتصاد دانش بنیان نگاه علمی و دانش بنیان به همه عرصه ها است، که حاصل آن افزایش تولید، بهره وری و ارتقای کیفیت محصولات را به همراه دارد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، جمشید امیدی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، با اشاره به اینکه ایجاد همدلی و ارتباط دوسویه بین تشکل‌های کارگری و تشکل های کارفرمایی از اهداف اداره کل جهت حل و رفع اختلافات کارگری و کارفرمایی است، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با بیان شعار سال نقشه راه را مشخص کردند و منظور از اقتصاد دانش بنیان نگاه علمی و دانش بنیان به همه عرصه‌ها است.

وی همچنین اصل سه جانبه گرایی را مهمترین و بارزترین اصل
درتصمیم‌گیری‌های حوزه روابط کار عنوان کرد و افزود: سه جانبه گرایی امروز یک اصل راهبردی و اجرایی است و دیدگاه ما این است که بین منافع دولت، کارگر و کارفرما هیچ تضاد و تعارضی وجود ندارد و منافع سه طرف به هم پیوند خورده است.