امنیت تولید درکشور زیربنای جامعه/ ۵۰۰ کشتارگاه صنعتی در کشور فعالند

خرداد 18, 1401
111 بازدید

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور: امنیت تولید درکشور زیربنای جامعه/ ۵۰۰ کشتارگاه صنعتی در کشور فعالند   اراک–پایگاه خبری چشم براه: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور گفت: امنیت تولید که درهر کشور زیربنای جامعه به شمار می رود؛ اکنون توسط سازمان دامپزشکی و وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود. […]

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور:

امنیت تولید درکشور زیربنای جامعه/ ۵۰۰ کشتارگاه صنعتی در کشور فعالند

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور گفت: امنیت تولید که درهر کشور زیربنای جامعه به شمار می رود؛ اکنون توسط سازمان دامپزشکی و وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی مقدم در آیین تجلیل از کشاورزان نمونه استان مرکزی در اراک، ضمن بیان اینکه ۵۰۰ کشتارگاه صنعتی در کشور وجود دارد که وظیفه تولید گوشت قرمز و سفید مورد نیاز کشور را برعهده دارند، اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی و فعالان حوزه تولید کشاورزی و زیرمجموعه‌های آن و سازمان جهاد کشاورزی در زمینه تولید گوشت سفید و قرمز و آبزیان، کشور به خودکفایی رسیده است.

وی افزود: با تلاش سازمان دامپزشکی کشور اکنون سلامت؛ بهداشت و مسائل شرعی و فقهی تولیدات دامی تامین شده است.
گفتنی است در این آیین با حضور استاندار مرکزی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور و برخی مسئولان استانی، از ۶۶ قهرمان استانی و ۵ قهرمان تولید بخش کشاورزی در سطح ملی تقدیر شد.