امنیت و آسایش جامعه حاصل ایثارگری ها و مجاهدت جانبازان است

امنیت و آسایش جامعه حاصل ایثارگری ها و مجاهدت جانبازان است
فروردین 8, 1401
422 بازدید

امنیت و آسایش جامعه حاصل ایثارگری ها و مجاهدت جانبازان است   اراک– پایگاه خبری چشم براه: امنیت و آسایش جامعه حاصل ایثارگری ها و مجاهدت های جانبازان است و تکریم جانبازان و ایثارگران و خدمات صادقانه و بی منت به آن ها از وظایف مهم مسئولین به شمار می رود. به گزارش پایگاه خبری […]

امنیت و آسایش جامعه حاصل ایثارگری ها و مجاهدت جانبازان است

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
امنیت و آسایش جامعه حاصل ایثارگری ها و مجاهدت های جانبازان است و تکریم جانبازان و ایثارگران و خدمات صادقانه و بی منت به آن ها از وظایف مهم مسئولین به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، فرمانده سپاه ناحیه اراک، در آیین دیدار نوروزی با جانبازان سرافراز دفاع مقدس استان مرکزی، با بیان مطلب بالا اظهار کرد: جانبازان عزیز با ایثار و از خودگذشتگی کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشتند و مایه سربلندی و عزت ایران اسلامی هستند و امنیت و آسایش امروز جامعه نتیجه ایثارگری ها و مجاهدت های جانبازان است.

سرهنگ پاسدار محمد مهجوری با اشاره به اینکه روحیه انقلابی جانبازان برای مسئولین امید بخش و موجب ایجاد انگیزه به ادامه مسیر خدمت‌رسانی است افزود: جانبازان به عنوان الگوهای کامل ملت ایران با حضور به موقع و بصیرانه خود در صحنه‌های مختلف سربلند و موفق بیرون آمده‌اند و امروز گنجینه خاطرات و تجربیات جانبازان و ایثارگران باید به خوبی به نسل جوان جامعه منتقل شود.

وی خاطرنشان‌کرد: پیام شهدا، جانبازان و ایثارگران به مسئولین خدمت صادقانه، گره گشایی از مشکلات مردم، عمل به وظایف دینی و انقلابی و ایستادگی در حفظ وصیانت ارزش های اسلامی و مبارزه با فساد و ترویج خوبی، مهربانی و فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی است، که باید به آن ها توجه ویژه شود.

فرمانده سپاه ناحیه اراک بیان داشت: جانبازان ستون‌های قدرت نظام اسلامی هستند و توفیق خدمت به خانواده جانبازان فرصتی گران بهاء است که باید از این فرصت ها به خوبی استفاده کنیم.