امیدوارم سال ۱۴۰۱ سال کم آسیب باشد

فروردین 1, 1401
148 بازدید

استاندار مرکزی درحاشیه بازدید از بیمارستان امیرالمومنین: امیدوارم سال ۱۴۰۱ سال کم آسیب باشد   اراک–پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی گفت: هم اکنون نگرانی مسولین کشور در حوزه انتظامی و اجتماعی و حوزه‌های درمانی به‌جهت افرایش مسافرت مردم است. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ فرزاد مخلص الائمه در حاشیه بازدید نوروزی از بیمارستان […]

استاندار مرکزی درحاشیه بازدید از بیمارستان امیرالمومنین:

امیدوارم سال ۱۴۰۱ سال کم آسیب باشد

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی گفت: هم اکنون نگرانی مسولین کشور در حوزه انتظامی و اجتماعی و حوزه‌های درمانی به‌جهت افرایش مسافرت مردم است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ فرزاد مخلص الائمه در حاشیه بازدید نوروزی از بیمارستان امیرالمومنین اراک اظهار کرد: امیدوارم که سال ۱۴۰۱ هم به لحاظ بیماری های فراگیر؛ همانند کرونا و هم به لحاظ تصادفات سال کم آسیبی باشد.

وی افزود: افتخار داشتیم که در آغازین ساعات قرن پانزدهم هجری شمسی در جمع پرسنل خدوم سفیران سلامت واقع در بیمارستان حضرت امیرالمومنین علیه السلام در استان مرکزی جمعیت کارکنان پرستاری و پزشکان اینجا در معیت رئیس دانشگاه علوم پزشکی باشیم

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: خوشبختانه وضعیت بیمارستان هم در نظم و هم در ورودی بیماران که کم بوده است خوب بوده است و با تعدادی از بیماران که صحبت کردیم از وضعیت بیمارستان راضی بودند ک این رضایت‌مندی بسیار ارزشمند بود‌.

مخلص الائمه بیان داشت: امیدوارم که سال جدید سال کم آسیبی باشد، هم به لحاظ بیماری‌های فراگیر همانند کرونا و هم به لحاظ تصادفات که در حال حاضر نگرانی مسئولین کشور در حوزه انتظامی و اجتماعی و حوزه های درمانی به جهت افزایش میزان مسافرت مردم باشد.