انتخاب کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان سراسر کشور برگزار می شود

اسفند 10, 1400
204 بازدید

فدراسیون بدمینتون اعلام کرد: انتخاب کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان سراسر کشور برگزار می شود اراک– بر اساس اعلام فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، انتخاب کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان این رشته ورزشی در سراسر ایران برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، ثبت […]

فدراسیون بدمینتون اعلام کرد:

انتخاب کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان سراسر کشور برگزار می شود

اراک– بر اساس اعلام فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، انتخاب کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان این رشته ورزشی در سراسر ایران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، ثبت نام برای عضویت در کمیسیون های ورزشکاران، داوران و مربیان بدمینتون از دهم( امروز سه شنبه) لغایت پانزدهم ماه جاری انجام خواهد شد.

براساس این گزارش، این ثبت نام از افراد واجد شرایط، برای حضور در انتخابات کمیسیون های ورزشکاران، داوران و مربیان صورت می پذیرد.

بر اساس اعلام روابط عمومی فدراسیون بدمینتون کشورمان از دهم (امروز)، تا پانزدهم اسفند ماه ثبت نام در دفاتر هیأت های بدمینتون سراسر کشور انجام می‌شود و انتخابات کمیسیون‌ها ۲۲ و ۲۳ ماه جاری برگزار خواهد شد.