انتقال وجابجایی جایگاه سوخت امام علی(ع) اراک

انتقال وجابجایی جایگاه سوخت امام علی(ع) اراک
آبان 17, 1400
549 بازدید

انتقال وجابجایی جایگاه سوخت امام علی(ع) اراک اراک– رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک؛ از انتقال کامل جایگاه سوخت (امام علی علیه السلام) مقابل پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) تاشش ماه آینده خبرداد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ سید محمد جمالیان با اشاره به اینکه این جابجایی و انتقال موجب تسریع در روند […]

انتقال وجابجایی جایگاه سوخت امام علی(ع) اراک

اراک– رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک؛ از انتقال کامل جایگاه سوخت (امام علی علیه السلام) مقابل پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) تاشش ماه آینده خبرداد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ سید محمد جمالیان با اشاره به اینکه این جابجایی و انتقال موجب تسریع در روند تکمیل این پروژه خواهدشد اظهار کرد: انتقال و جابجایی جایگاه سوخت امام علی(ع) در راستای اجرای مصوبه جلسه شورای پدافند غیرعامل استان اجرا خواهد شد.

وی افزود: با پیگیری های فراوان و برگزاری جلسات مختلف با نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی، شهرداری، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، فرمانداری و دیگر ادارات مرتبط نهایتا تصمیم بر جابجایی این جایگاه به منظور تسریع در تکمیل پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) و اعطای فضای مناسب به این بیمارستان گرفته شد.

وی تاکید کرد: نبود پارکینگ یکی دیگر از چالش‌های اساسی در این بیمارستان است که قرار است با هماهنگی مسئولین شرکت نفت، شهرداری و شورای شهر، این چالش نیز مرتفع شود.