انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و جمعیت هلال احمر استان مرکزی

انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و جمعیت هلال احمر استان مرکزی
آبان 24, 1400
413 بازدید

انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و جمعیت هلال احمر استان مرکزی اراک– مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان هلال احمر استان مرکزی با هدف ارتقای سلامت مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ مجید مومنی با […]

انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و جمعیت هلال احمر استان مرکزی

اراک– مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان هلال احمر استان مرکزی با هدف ارتقای سلامت مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی خبر داد.
به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ مجید مومنی با اشاره به اینکه ارتقای سطح سلامت مددجویان تحت حمایت از مهمترین اهداف تفاهمنامه همکاری است؛ گفت: خدمت به محرومان افتخاری برای امدادگران کمیته امداد است و در همین راستا حمایت از بیماران صعب العلاج و زمین‌گیر از اقدامات حمایتی کمیته امداد است.

وی استفاده بهینه از منابع و ارائه خدمات؛ رسیدگی بهتر و کیفی تر به نیازمندان؛ تعامل و همکاری با رویکرد هم افزایی و برنامه‌ریزی و بهره‌گیری به منظور استفاده از ظرفیت‌های مشترک را از اهداف این تفاهم‌نامه همکاری برشمرد.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی؛ پرداخت مبلغ سرانه ۴۰۰ هزار تومان هزینه‌های پوشینه بیماران زمین‌گیر؛ خاص و صعب العلاج و سنجش نیاز خانواده های تحت حمایت را؛ از تعهدات مشترک هر دو دستگاه در این تفاهمنامه همکاری عنوان کرد.