انعقاد قرارداد خرید اتوبوس برقی با شرکت مپنا

شهریور 1, 1401
63 بازدید

شهردار اراک خبر داد؛ انعقاد قرارداد خرید اتوبوس برقی با شرکت مپنا اراک– پایگاه خبری چشم‌براه: شهردار اراک از انعقاد قرارداد خرید ۱۰ دستگاه اتوبوس برقی با شرکت مپنا خبر داد و گفت: هر دستگاه اتوبوس برقی حدود ۹ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است و بر اساس این قرارداد و مذاکره با وزارت کشور، ۳۰ […]

شهردار اراک خبر داد؛

انعقاد قرارداد خرید اتوبوس برقی با شرکت مپنا

اراک– پایگاه خبری چشم‌براه:
شهردار اراک از انعقاد قرارداد خرید ۱۰ دستگاه اتوبوس برقی با شرکت مپنا خبر داد و گفت: هر دستگاه اتوبوس برقی حدود ۹ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است و بر اساس این قرارداد و مذاکره با وزارت کشور، ۳۰ درصد مبلغ توسط شهرداری و ۷۰ درصد نیز توسط وزارت کشور پرداخت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، علیرضا کریمی اظهار کرد: هم اکنون با توجه به شرایط تولید محدود این نوع اتوبوس برقی، امکان واگذاری ۶دستگاه به هر شهرستان تعریف و تعیین شده است، اما شهرداری اراک درخواست ۱۰ دستگاه را به وزارت کشور اعلام کرده است.

براساس این گزارش؛ شهردار اراک در بخش دیگر سخنان خود در مورد پروژه میدان امام حسین(ع) افزود: این پروژه با حدود ۳۷.۵ درصد پیشرفت در حال انجام است و مسلماً با رفع معارضین سرعت پروژه بیشتر می‌شود و باید قرارگاه نیز کار را تسریع کند.

کریمی اضافه کرد: زمان اتمام پروژه شهریور ۱۴۰۲ پیس بینی شده است، اما اگر کار سرعت بگیرد می توان زودتر از زمان بندی پیش‌بینی شده پروژه را تکمیل و به بهره‌برداری رساند.