انعقاد ۶ قرارداد اجرای آسفالت سطحی راه‌های فرعی و روستایی مرکزی

انعقاد ۶ قرارداد اجرای آسفالت سطحی راه‌های فرعی و روستایی مرکزی
خرداد 16, 1402
30 بازدید

مدیرکل راهداری استان مرکزی خبر داد؛ انعقاد ۶ قرارداد اجرای آسفالت سطحی راه‌های فرعی و روستایی مرکزی اراک– پایگاه خبری چشم براه: ۶ قرارداد اجرای آسفالت سطحی با هدف ارتقای رویه آسفالت راههای فرعی و روستایی استان مرکزی منعقد شد. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با بیان مطلب بالا گفت: […]

مدیرکل راهداری استان مرکزی خبر داد؛

انعقاد ۶ قرارداد اجرای آسفالت سطحی راه‌های فرعی و روستایی مرکزی

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
۶ قرارداد اجرای آسفالت سطحی با هدف ارتقای رویه آسفالت راههای فرعی و روستایی استان مرکزی منعقد شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با بیان مطلب بالا گفت: برای اجرای این عملیات عمرانی جاده‌ای که به طول ۲۴۰ کیلومتر است; اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، مهرداد جهانی افزود: برای نگهداری از راه‌های فرعی و روستایی در سطح استان مرکزی، شش قرارداد در قالب اجرای آسفالت سطحی با پیمانکار بخش خصوصی منعقد شده است.

وی اظهار کرد: عملیات اجرایی این طرح در شهرستان خنداب شروع شده و در حال حاضر پیمانکار مربوطه در محور «جیریا – دوراهی دیزآباد» مشغول اجرای آسفالت می‌باشد.
جهانی بیان کرد: اجرای آسفالت سطحی در راه‌های فرعی و روستایی استان مرکزی، یکی از طرح‌های اجرایی این اداره کل می‌باشد که امسال در قالب شش قرارداد شامل محورهای فرعی و روستایی در شهرستان های: اراک و کمیجان ؛شازند و خنداب؛ خمین، محلات و دلیجان ؛ساوه و زرندیه ؛آشتیان و فراهان وتفرش اجرا خواهد شد.
وی مجموع اعتبار این شش قرارداد را ۶۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با اجرای این طرح، رویه آسفالتی حدود ۲۴۰ کیلومتر از راه‌های فرعی و روستایی استان مرکزی ارتقاء خواهد یافت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خاطرنشان کرد: پروژه‌های مختلف دیگری در حوزه راهداری از جمله نگهداری راه‌ها، نگهداری و توسعه ایمنی راه‌ها و نگهداری و توسعه ابنیه فنی راه‌های استان در حال اجراست که مجموع پروژه های فعال و خاتمه یافته در حوزه راهداری استان از ابتدای امسال به بیش از یکصد پروژه بزرگ می‌رسد.