ایثار و خدمات صادقانه به مردم ویژگی برجسته بسیج سازندگی/بسیج سازندگی پیشگام در امر خدمت رسانی به محرومین ومحرومیت زدایی

اردیبهشت 16, 1401
148 بازدید

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: ایثار و خدمات صادقانه به مردم ویژگی برجسته بسیج سازندگی/بسیج سازندگی پیشگام در امر خدمت رسانی به محرومین ومحرومیت زدایی اراک– پایگاه خبری چشم براه: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، ضمن بیان اینکه توسعه و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و خدمات صادقانه به مردم از ویژگی‌های برجسته […]

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

ایثار و خدمات صادقانه به مردم ویژگی برجسته بسیج سازندگی/بسیج سازندگی پیشگام در امر خدمت رسانی به محرومین ومحرومیت زدایی

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، ضمن بیان اینکه توسعه و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و خدمات صادقانه به مردم از ویژگی‌های برجسته بسیج سازندگی است، گفت: این نهاد در امر خدمت رسانی به محرومین و محرومیت زدایی امید را در مناطق محروم زنده کرده است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر امروز به مناسبت فرارسیدن هفدهم اردیبهشت سالروز تاسیس بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج سازندگی پیشگام در امر خدمت رسانی به محرومین و محرومیت زدایی است و امید را در بین مناطق محروم زنده کرده و در بسیاری از حوادث و بحران ها همچون سیل، زلزله و کرونا تهدیدات را به فرصت های بزرگ تبدیل کرده است.
وی افزود: بسیج سازندگی علاوه بر انجام رسالت های خود، در دیگر ماموریت های موفق عمل کرده و گام دوم انقلاب کشور نیازمند روحیه جهادی، ایثار و فرهنگ خدمت به مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، با اشاره به اینکه موتور محرکه قوی شدن ایران اسلامی نیروهای جهادی و بسیج هستند، اظهار کرد: امروز به برکت نقش‌آفرینی و حضور و مشارکت مردم در اقدامات بسیج سازندگی جریان جهادی با اقتدار در حال حرکت است و باید در همه عرصه ها قله های پیشرفت و تکامل را فتح کرد.

نمایده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بسیج سازندگی نقش مهمی در پیشبرد برندگی اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی دارد و در گام دوم انقلاب باید همچون گام اول در سایر عرصه ها بدرخشد.