ایجاد اشتغال پایدار از اولویت‌های کمیته امداد

فروردین 11, 1401
112 بازدید

نماینده مردم اراک؛خنداب وکمیجان: ایجاد اشتغال پایدار از اولویت‌های کمیته امداد   اراک–پایگاه خبری چشم براه: نماینده مردم اراک؛ خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری بین خانواده های تحت حمایت کمیته امداد؛ از اولویت‌های این نهاد مردمی و حمایتی است. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به […]

نماینده مردم اراک؛خنداب وکمیجان:

ایجاد اشتغال پایدار از اولویت‌های کمیته امداد

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
نماینده مردم اراک؛ خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری بین خانواده های تحت حمایت کمیته امداد؛ از اولویت‌های این نهاد مردمی و حمایتی است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی؛ علی اکبر کریمی در نشست صمیمی با مدیر کل و امدادگران این نهاد اظهار کرد: کمیته امداد یادگار باارزش امام خمینی (ره) است و با خدمات امدادگران این نهاد مردمی منشاء خدمات ارزشمندی در جامعه تا کنون بوده است.

وی افزود: مجلس و نمایندگان مجلس همراه این نهاد بوده و نگاه ویژه ای به امداد دارند ؛ در بخش اشتغال اعتبارات خوبی به این نهاد اختصاص داده شده است.
کریمی با اشاره به اینکه پرهیز از موازی کاری در ارائه خدمات از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد تصریح کرد:
ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری در بین خانواده های تحت حمایت از اولویت های کمیته امداد باشند.

وی خاطرنشان کرد: شناسایی دقیق نیازمندان ، اشاعه فرهنگ کار و تلاش و کمک به توانمندسازی و فراهم نمودن شرایطی که بتوانند زندگی خود را تامین نمایند از مواردی است که باید با جدیت پیگیری شود.

نمایند مردم اراک؛ خنداب و کمیجان افزود: خیران و مردم نیک اندیش با سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت می توانند در ایجاد اشتغال افراد نیازمند و کمک به توانمندسازی و حل مشکلات آنها سهیم شوند.