ایجاد ۱۹۸ آشپزخانه و توزیع ۴۵ هزار بسته معیشتی بین مددجویان در ماه مبارک رمضان

فروردین 16, 1401
167 بازدید

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی: ایجاد ۱۹۸ آشپزخانه و توزیع ۴۵ هزار بسته معیشتی بین مددجویان در ماه مبارک رمضان اراک–پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از ایجاد ۱۹۸ آشپزخانه و توزیع ۱۹۰ هزار پرس غذای گرم از سوی خیرین و موکب داران تا پایان ماه مبارک رمضان بین مددجویان این نهاد […]

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی:

ایجاد ۱۹۸ آشپزخانه و توزیع ۴۵ هزار بسته معیشتی بین مددجویان در ماه مبارک رمضان

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از ایجاد ۱۹۸ آشپزخانه و توزیع ۱۹۰ هزار پرس غذای گرم از سوی خیرین و موکب داران تا پایان ماه مبارک رمضان بین مددجویان این نهاد مردمی و حمایتی در ماه رمضان خبر داد و گفت: همچنین در این مدت بیش از ۴۵ هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی بین مددجویان توزیع می‌شود.

به گزارش‌ پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی؛ مجید مومنی خاطرنشان کرد:
بیش از ۴۸ هزار افطاری ساده نیز در ایام توزیع می شود .

و ی افزود: ارزش ریالی اقدامات فوق ۳۱۸ میلیارد ریال است که این میزان خدمات رسانی امسال در مقایسه با پارسال حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی؛ تعداد مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان را بیش از ۴۵ هزار و ۶۰۰ نفر عنوان کرد و گفت: پارسال ۴ هزار خانوار از طریق ارائه تسهیلات خودکفا شدند.

مومنی؛ برنامه خودکفایی امسال خانوار ها را گذشتن از مرز ۵ هزار خانوار با پرداخت ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا عنوان کرد.