ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت ۱۵۰۰ شغل در واحدهای صنعتی استان مرکزی

اردیبهشت 8, 1401
91 بازدید

ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت ۱۵۰۰ شغل در واحدهای صنعتی استان مرکزی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی از ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت هزار و ۵۰۰ شغل در کارخانجات و واحدهای تولیدی این استان طی سال گذشته خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم […]

ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت ۱۵۰۰ شغل در واحدهای صنعتی استان مرکزی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی از ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت هزار و ۵۰۰ شغل در کارخانجات و واحدهای تولیدی این استان طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ پاسدار سید محمد سجادی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج کارگری در جمع مدیران و کارگران کارخانجات استان مرکزی در اراک، رفع موانع تولید و کمک به تحقق جهش تولید را مهمترین رسالت بسیج کارگری عنوان کرد و گفت: این سازمان مردمی به عنوان یار و پشتیبان اصلی کارگران در راستای رفع دغدغه‌ها و مشکلات آن‌ها شتابنده حرکت می‌کند و کارگران به عنوان سربازان جبهه اقتصادی از ابتدای انقلاب همواره نقش موثر در پیشبرد اهداف و پیشرفت کشور داشته‌اند.
وی با اشاره به اقدامات بسیج کارگری در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: سال گذشته با اقدامات موثر بسیج کارگری در راستای تحقق جهش تولید و اشتغال زایی طرح های شهید کریمی و برونسی در دستور کار قرار داشت، که برکات فراوانی برای جامعه کارگری همراه داشت که ایجاد ۱۸۰۰ شغل و تثبیت ۱۵۰۰ شغل در کارخانجات و واحدهای تولیدی بخشی از دستاوردهای این اقدام است.
مسؤل بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: با تکیه بر هیئت های اندیشه ورز مشکلات کارخانجات و موانع تولید در کارخانجات و واحدهای تولیدی به طور مستمر پایش و ارزیابی می‌شوند و راهکارهای علمی آنها نیز مورد بررسی قرار می گیرد که با هماهنگی و هم افزایی سایر دستگاه‌ها در مرحله عملیاتی قرار خواهند گرفت.