ایکیکیشن گردشگری ترابیس استان مرکزی رونمایی شد

ایکیکیشن گردشگری ترابیس استان مرکزی رونمایی شد
اسفند 3, 1400
195 بازدید

باحضور معاون عمرانی استانداری مرکزی؛ ایکیکیشن گردشگری ترابیس استان مرکزی رونمایی شد   اراک–مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی؛ از رونمایی اپلیکیشن گردشگری ترابیس با حضور معاون عمرانی استانداری مرکزی خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع […]

باحضور معاون عمرانی استانداری مرکزی؛

ایکیکیشن گردشگری ترابیس استان مرکزی رونمایی شد

 

اراک–مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی؛ از رونمایی اپلیکیشن گردشگری ترابیس با حضور معاون عمرانی استانداری مرکزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی؛ مصطفی مرزبان گفت: پلتفرم ترابیس نرم‌افزاری برای کوتاه و تسهیل کردن فرآیند خرید تورهای مسافرتی است و در این پلتفرم یک مسافر در اجرای تور به صورت آنلاین تمامی اطلاعات از جمله قیمت‌های مختلف و خدمات تور در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

وی به هدف پایداری صنعت گردشگری کشور و ایجاد بستری تخصصی برای یکپارچگی فروش محصولات آژانس‌های مسافرتی در بستر این نرم افزار اشاره کرد و افزود: خرید تورها به صورت آنلاین و ارائه پکیج کاملی از قیمتها، جذب اینفلونسرها و فرآیند ثبت‌نام تورهای سفر از طریق این نرم‌افزار از طریق گوگل از محاسن دیگر این پلتفرم است.

مرزبان با تاکید بر شروع به کار این پلتفرم، در دشوارترین سال صنعت گردشگری ادامه داد: به نظر می‌رسد تغییر رفتار جامعه از خرید حضوری به آنلاین، در این محصول و فروش در این بستر در دوران کرونا، می تواند تاثیر مثبت و رو به رشدی داشته باشد و آنچه مسلم است صنعت گردشگری کشور نیز همچون سراسر دنیا با شتاب واکسیناسیون و گذار از دوران همه‌گیری، خود را برای تمایل فزاینده مردم به سفر و رشد انفجاری آماده می‌کند. پیشی گرفتن نرخ رشد صنعت گردشگری از شاخص‌های رشد اقتصاد جهانی در دهه گذشته و همچنین تغییر در سبک زندگی مردم دنیا به‌سوی «بازگشت به شرایط عادی»، به خوبی مبین آینده این بازار رو به رشد است.