باخبرباشید همه دعوت دارند،عقب نمانید همراه با پویش “من واکسن میزنم”

شهریور 28, 1400
431 بازدید

باخبرباشید همه دعوت دارند،عقب نمانید همراه با پویش “من واکسن میزنم اراک–سخنگو و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک با راه اندازی پویش ” من واکسن میزنم” مردم را به استقبال از تزریق واکسن کرونا دعوت کرد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، یاسر قربانی گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر […]

باخبرباشید همه دعوت دارند،عقب نمانید
همراه با پویش “من واکسن میزنم

اراک–سخنگو و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک با راه اندازی پویش ” من واکسن میزنم” مردم را به استقبال از تزریق واکسن کرونا دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، یاسر قربانی گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در کشور هیچ گونه چالشی در زمینه تهیه واکسن وجود ندارد و انواع واکسن ها به میزان مناسب و به اندازه در مراکز تجمیعی سطح استان در دسترس می باشد لذا در راستای ایمنی سازی افراد با محوریت ارتقای سطح سلامت و مقابله با شیوع ویروس کرونا و رسیدن هر چه سریعتر به ایمنی جمعی، از کلیه مردم می خواهیم که با شرکت در پویش “من واکسن میزنم” و دعوت اعضا خانواده، دوستان، اقوام و… گامی در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس و ارتقا سلامت جامعه بردارند.

وی در ادامه افراد را به چالشی در فضای اینستاگرام دعوت کرد و افزود: با توجه به تاثیری که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در شیوه و روند زندگی افراد دارد لذا از مردم می خواهیم که عکس خود را همراه با کارت واکسیناسیون در صفحات مجازی و اینستاگرام با هشتک #منواکسنمیزنم منتشر کرده و ۵ نفر از دوستان خود که تاکنون واکسینه نشده اند همراه با پیج اینستاگرام دانشگاه ” webda.arak@” تگ و به این پویش دعوت نمایند و نقش موثری در ارتقا سطح سلامت و افزایش ایمنی جامعه داشته باشند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار کرد: افراد واکسینه شده می توانند عکس خود همراه با کارت واکسیناسیون را از طریق لینک @arak_mu
به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک ارسال کنند که از این میان به رسم همکاری و همیاری در راستای ارتقاء سلامت به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

قربانی خاطر نشان کرد: هر روز ادعا‌های جدیدی از طرف برخی سودجویان با نیت های مختلف درخصوص عوارض واکسن‌ها مطرح می‌شود که هیچ کدام از آنها پایه و اساس علمی ندارند و کذب و دروغ هستند و بر اساس نظر متخصصان مربوطه و افراد با تجربه واکسن کرونا در برابر این ویروس بسیار موثر می باشد و کاهش آمار ابتلا و مرگ و میر سالمندان و همچنین آمار بالای ابتلا در افراد واکسینه نشده گواهی بر این ادعا است.

وی در ادامه بیان کرد: سرعت واکسیناسیون در سطح استان روندی مطلوب و مناسبی دارد و دانشگاه علوم پزشکی اراک این ظرفیت و زیرساخت را دارد که بر اساس میزان استقبال مردم و مراجعه به مراکز و شرکت در پویش “من واکسن میزنم” ساعات فعالیت مراکز تجمیعی و تعداد مراکز شبانگاهی و شبانه روزی را افزایش دهد.

قربانی در پایان اتحاد، همکاری و انسجام مردم و دعوت حداکثری به پویش ” من واکسن میزنم” را لازمه عبور موفقیت آمیز از این مرحله سخت دانست.

برچسب‌ها:, , , ,