بازی فردا هر تیم لیاقتش بود پیروز میدان شود

اردیبهشت 23, 1401
66 بازدید

سرمربی فوتبال صنعت نفت آبادان: بازی فردا هر تیم لیاقتش بود پیروز میدان شود اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرمربی فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم در بازی فردا آن تیمی که بازی خوب ارائه می‌دهد و لیاقتش است پیروز میدان باشد. به گزارش پایگاه خبری چشم راه علیرضا منصوریان عصر روز جمعه در نشست […]

سرمربی فوتبال صنعت نفت آبادان:

بازی فردا هر تیم لیاقتش بود پیروز میدان شود

اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرمربی فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم در بازی فردا آن تیمی که بازی خوب ارائه می‌دهد و لیاقتش است پیروز میدان باشد.
به گزارش پایگاه خبری چشم راه علیرضا منصوریان عصر روز جمعه در نشست خبری قبل از بازی(فردا) لیگ برتر باشگاه‌های کشور مقابل آلومینیوم اراک اظهار کرد: فردا در تقابل با آلومینیوم که شناخت کامل از شرایط تیم دارم، بازی سخت و فشرده ای پیش رو داریم. در بازی رفت به سختی توانست تیم آلومینیوم را شکست دهیم.

وی افزود: بچه های ما از لحاظ روحی و انگیزه در شرایط مطلوب قرار دارند و امیدوارم حاصل این شرایط مطلوب بازیکنان در تقابل با اراک به پیروزی و برتری به انجامد.
وی ادامه داد: هفته گذشته ما بازی پای پای بدون گل البته با مالکیت بیشتر را در بازی فولاد داشتیم.

داوری در بازی فردا تحت تاثیر قرار نگیرد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در بخش دیگر سخنان خود اظهار کرد: امیدواریم در بازی فردا داور تحت تاثیر قرار نگیرد و بهترین داوری خود را به نمایش بگذارد. در بازی فردا هم انتظار نداریم به ناحق برای ما پنالتی بگیرد و یا کار خاصی انجام دهد فقط می‌خواهیم داوری با کمترین اشتباه و حفظ عدالت و بی‌طرفی قضاوت کند و بازی را به پایان برساند. چون هفته گذشته از سوی داوری بسیار آسیب خوردیم.

منصوریان افزود: در نهایت برای هر دو تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم در بازی فردا هرکس بهتر بازی کرد و لیاقتش بود برنده بازی باشد.