باشگاه آلومینیوم تکلیف بدهی مالی را به هیأت دوومیدانی روشن کند/ اجازه بازی با پرسپولیس را نمی دهیم

باشگاه آلومینیوم تکلیف بدهی مالی را به هیأت دوومیدانی روشن کند/ اجازه بازی با پرسپولیس را نمی دهیم
آبان 7, 1400
394 بازدید

رئیس هیأت دوومیدانی مرکزی: باشگاه آلومینیوم تکلیف بدهی مالی را به هیأت دوومیدانی روشن کند/ اجازه بازی با پرسپولیس را نمی دهیم اراک–رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی گفت: چنانچه باشگاه آلومینیوم بدهی خود را به هیأت دوومیدانی پرداخت نکند؛ اجاره برگزاری مسابقات (درهفته سوم) باپرسپولیس را نمی دهیم. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ […]

رئیس هیأت دوومیدانی مرکزی:
باشگاه آلومینیوم تکلیف بدهی مالی را به هیأت دوومیدانی روشن کند/ اجازه بازی با پرسپولیس را نمی دهیم

اراک–رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی گفت: چنانچه باشگاه آلومینیوم بدهی خود را به هیأت دوومیدانی پرداخت نکند؛ اجاره برگزاری مسابقات (درهفته سوم) باپرسپولیس را نمی دهیم.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ مجید فروتن نیا اعلام کرد: : باشگاه آلومینیوم اراک اگر بدهی ۱۶ ماهه خود را بابت اجاره استادیوم امام خمینی (ره) به هیات دوومیدانی پرداخت نکند، اجازه برگزاری دیدار بعدی را در این استادیوم نخواهیم داد.
وی افزود: با رایزنی مسوولان و پادرمیانی رسول خطیبی سرمربی و حمید محرابی مدیرعامل باشگاه، همکاری لازم را برای برگزاری آلومینیوم و فولاد انجام دادیم اما، در صورت عدم پرداخت بدهی ۲۰۰ میلیون تومانی در چند روز آینده، هیچگونه همکاری با باشگاه نخواهیم کرد.

رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی ادامه داد: جهت پرداخت بدهی مربوط به اجاره استادیوم امام خمینی (ره) بیش از ۸ بار به باشگاه فرصت داده ایم اما، همان طور که پیش بینی می شد، باز هم باشگاه آلومینیوم به وعده و قول خود عمل نکرد.
فروتن نیا گفت باشگاه آلومینیوم فرصت دارد تا بدهی خود را تا پیش از دیدار با پرسپولیس در روز دوشنبه ۱۰ آبان پرداخت کند، در غیر اینصورت دوستان گلایه ای نداشته باشند و اتهام ایجاد مشکل برای تیم آلومینیوم را به ما وارد نکنند .
رییس هیات دوومیدانی استان مرکزی خاطرنشان کرد: استادیوم امام خمینی (ره) اراک به صورت قانونی و بر اساس روند تعیین شده از سوی وزارت ورزش و جوانان، به هیات دوومیدانی استان مرکزی اجاره داده شده است و تا سال ۱۴۰۱ در مالکیت این هیات خواهد بود و ما هم حق قانونی خودمان می دانیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت زمین چمن، درآمدزایی داشته باشیم و به دنبال وصول مطالبات به حق و قانونی خودمان باشیم.

وی بیان کرد: انتظار داریم با حضور افراد بومی استان در راس مدیریت و هیات مدیره باشگاه آلومینیوم، این مشکل برطرف شود و به واقع بدهی ۲۰۰ میلیون تومانی در برابر هزینه های میلیاردی این باشگاه برای حضور در لیگ برتر عدد بسیار کمی محسوب می شود.