بانوان پرورش دهنده و حماسه آفرین ایثار در جامعه هستند

تیر 8, 1401
148 بازدید

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور: بانوان پرورش دهنده و حماسه آفرین ایثار در جامعه هستند اراک– پایگاه خبری چشم براه: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور، با بیان اینکه بانوان پرورش دهنده و حماسه آفرین ایثار هستند، گفت: احسان ونیکوکاری که نوعی ایثار است باید در خانواده ها نهادینه شود. به گزارش […]

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور:

بانوان پرورش دهنده و حماسه آفرین ایثار در جامعه هستند

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور، با بیان اینکه بانوان پرورش دهنده و حماسه آفرین ایثار هستند، گفت: احسان ونیکوکاری که نوعی ایثار است باید در خانواده ها نهادینه شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، حبیب الله آسوده در آیین افتتاح اولین شبکه بانوان کشور در استان مرکزی و به نام شبکه بانوان خدیجه کبرا(س) و همایش بزرگ بانوان نیکوکار در اراک اظهار کرد: احسان و نیکوکاری نوعی ایثار و ازخودگذشتگی است و این سنت حسنه باید در خانواده ها نهادینه شود و برای داشتن جامعه مزین به خیر و احسان و کمک به همنوع باید زن های اجتماعی در عرصه تربیت فرزندان در خصوص احسان پیشقدم باشند.

وی با بیان اینکه نقش زنان در جامعه نقش مهم و اساسی است، افزود: بیگانگان فروپاشی جامعه زنان را نشان گرفته است و نقطه کانونی جامعه را هدف قرار می‌دهند.

وی اضافه کرد: ترویج و جاری سازی خیرو احسان، ابتدا در خانواده باید تعلیم داده شود و سپس شبکه خیر و احسان در جامعه گسترش و نهادینه شود.

گفتنی است شبکه بانوان با هدف ترویج روحیه احسان و ایجاد روحیه و نشاط و شادی در نیکوکاران راه اندازی شده است