بانک های عامل درخصوص پرداخت تسهیلات بخش اشتغال مساعدت کنند

بانک های عامل درخصوص پرداخت تسهیلات بخش اشتغال مساعدت کنند
بهمن 13, 1400
404 بازدید

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در ساوه: بانک های عامل درخصوص پرداخت تسهیلات بخش اشتغال مساعدت کنند   اراک– مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: سال جاری در بخش استغال اعتبارات قابل توجه ای پیش بینی شده است. بانک های عامل در این خصوص مساعدت کنند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ مجید […]

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در ساوه:

بانک های عامل درخصوص پرداخت تسهیلات بخش اشتغال مساعدت کنند

 

اراک– مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: سال جاری در بخش استغال اعتبارات قابل توجه ای پیش بینی شده است. بانک های عامل در این خصوص مساعدت کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ مجید مومنی در دومین روز از دهه فجر در نشست با امام جمعه و فرماندار ساوه که با هدف بررسی مشکلات مدجویان برگزارشد؛ با اشاره به اینکه شهرستان ساوه دربخش تسهیلات کار فرمایی عملکرد خوبی دارد؛ اظهار کرد: امسال اعتبارات خوبی در بخش اشتغال داریم که با توجه به مدت پایانی سال از بانک های عامل ومسولا ن انتظار داریم در این خصوص با کمیته امداد همکاری کنند.

وی افزود: کمیته امداد تا دو سال بیمه سهم کارفرمایی را پرداخت می کند و این فرصت خوبی برای صاحبان صنایع است که هم از تسهیلات کارفرمایی استفاده کنند و هم برای خانواده های نیازمند و به خصوص زنان سرپرست اشتغال ایجاد شود.

مومنی خاطرنشان کرد: با پذیرش ضمانت صندوق ضمانتی امداد توسط بانکها مشکل ضمانت زنان سرپرست خانوار حل می شود.

براساس این گزارش؛امام جمعه شهرستان ساوه در این نشست گفت: کمیته امداد در خدمت به محرومین همیشه پیش رو بوده است و خدمت امدادگران این نهاد به محرومان شایسته تقدیر است.

وی افزود: موسس کمیته امداد از ابتدا در واقع اهل بیت(ع) هستند و این نهاد مردمی برگرفته از تفکر اندیشمند امام راحل رحمة الله علیه است. تنها چیزی که در دنیا آخرت باقی می ماند دستگیری از محرومان و دل شکستگان است.

به گزارش‌ خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ همچنین فرماندار شهرستان ساوه گفت: ساوه به نسبت سایر شهرستانهای استان مهاجر پذیرتر است .نیاز است نسبت به شهرستان ساوه به دلیل وجود آسیبها ، نگاه ویژه ای وجود داشته باشد.
در این شهرستان هرچند نرخ بیکاری کم است ولی مشکلات و گره‌هایی وجود دارد که نیاز است با تعامل برطرف شود.

وی بیان کرد: مشکل تأمین تضامین از مهم ترین مشکلات مددجویان برای دریافت تسهیلات اشتغال است ونیاز است مشکلات مددجویان در دریافت تسهیلات بانکی بررسی و برطرف شود.