با تلاش کارآگاهان، قاتل به دام پلیس افتاد

با تلاش کارآگاهان، قاتل به دام پلیس افتاد
شهریور 4, 1402
62 بازدید

در استان مرکزی ؛ با تلاش کارآگاهان، قاتل به دام پلیس افتاد     اراک–پایگاه خبری چشم براه: در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان، فردی که به علت کینه توزی به دلیل اختلاف نظر جزئی، اقدام به قتل مردی میانسال کرده بود، در عملیات ضربتی پلیس شناسایی و دستگیر شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم […]

در استان مرکزی ؛

با تلاش کارآگاهان، قاتل به دام پلیس افتاد

 

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان، فردی که به علت کینه توزی به دلیل اختلاف نظر جزئی، اقدام به قتل مردی میانسال کرده بود، در عملیات ضربتی پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه
سرهنگ کامیار چهری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در بیان جزئیات این خبر گفت: عصرگاه روز پایانی مرداد ماه سال جاری، گزارشی از وقوع یک مورد درگیری منجر به قتل در یکی از محله های شهرستان اراک به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد.
وی خاطرنشان کرد: بلافاصله مأموران انتظامی به همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند و در روند بررسی های اولیه مشخص شد که دو مرد میانسال در داخل یک مغازه به صورت ناگهانی با یکدیگر درگیر می شوند و در این درگیری یکی از آنان به قتل می رسد.
و با اشاره به اینکه فرد ضارب بلافاصله بعد از ارتکاب قتل از محل متواری می شود، خاطر نشان کرد: با شناسایی قاتل، بلافاصله تحقیقاتی تخصصی برای مشخص شدن مخفیگاه او آغاز شد و سرانجام در انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی، متهم پرونده در مخفیگاهش دستگیر و به یگان انتظامی دلالت شد.

سرهنگ چهری افزود: در بازجویی های انجام شده، متهم ضمن اعتراف به این قتل اذعان داشت که به خاطر اختلاف جزئی که در چند روز قبل در مکانی با یکدیگر پیدا کرده بود، با یکدیگر درگیر می شوند و این درگیری منجر به قتل می شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس، قاتل برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.