بخش V.I.P مرکز آموزشی و درمانی آیت الله طالقانی اراک افتتاح شد

اردیبهشت 8, 1401
154 بازدید

بخش V.I.P مرکز آموزشی و درمانی آیت الله طالقانی اراک افتتاح شد   اراک–پایگاه خبری چشم براه: سرپرست بیمارستان آیت الله طالقانی اراک از راه اندازی اتاق های خصوصی زایمان این مرکز درمانی خبر داد و گفت: بخش وی آی پی بیمارستان آیت الله طالقانی نیز به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری چشم […]

بخش V.I.P مرکز آموزشی و درمانی آیت الله طالقانی اراک افتتاح شد

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست بیمارستان آیت الله طالقانی اراک از راه اندازی اتاق های خصوصی زایمان این مرکز درمانی خبر داد و گفت: بخش وی آی پی بیمارستان آیت الله طالقانی نیز به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ ابوالفصل صفری ضمن تاکید بر کاهش نرخ سزارین و افزایش تمایل جامعه به فرزند آوری، گفت: ارائه خدمات ویژه و امکان حضور پدر در کنار مادر و نوزاد بی تردید آرامش خاطر و رضایتمندی بیشتری برای مادران باردار فراهم خواهد کرد و خاطره زیباتری از تولد نوزاد برای همسران رقم میزند.

وی خاطر نشان کرد: در صورت تمایل مادران باردار با حضور مامای همراه تا پایان مراحل زایمان و استفاده از روش های کاهش درد غیر دارویی مثل آب درمانی ، رایحه درمانی شاهد آرامش خاطر مادران باردار خواهیم بود.

وی بیان کرد: بی تردید استفاده از شرایط مطلوب و بهره مندی بیمار از امکانات مناسب، درصد رضایتمندی وی از بیمارستان و بهداشت و درمان را افزایش می دهد و هدف اصلی از راه اندازی این بخش بیمارستانی ارتقاء سطح خدمات به بیماران است.